USD 41.12 41.70
  • USD 41.12 41.70
  • EUR 41.15 41.60
  • PLN 10.26 10.50

У Львові дівчина справила нужду під пам'ятником Бандері

4 Січня 2022 19:32
У мережі з’явився провокативний ролик із назвою: «Запрошення до мирної розмови», на якій дівчина осквернила пам’ятника Степану Бандері на однойменній вулиці у Львові.

Як видно у відео, інцидент стався ще восени, але відео з’явилося на ресурсі Vimeo та на сторінці користувача Facebook Олександра Андріяша лише у січні.

Автор ролика запостив відео зі сторінки користувача Наталії Дерев’янко на Vimeo з підписом: «Червона сеча атакує провідника українського народу (неймовірне осквернення)». Проте зараз його вже видалив.

На ролику жінка демонстративно знімає білизну, сідає біля пам’ятника та справляє потребу. Весь цей час на фоні грає мелодія «Батько наш – Бандера». Після чого дівчина демонстративно одягає труси, шорти та йде.

Після того, як у мережі почалося бурхливе обговорення осквернення пам’ятника, ролик видалили з ресурсу. Андріяш уже скаржиться на погрози на свою адресу так само, як і героїня відео. За попередніми даними, на кадрах – 24-річна Наталія Д. із Києва. Вона є учасницею спільноти, яка вдається до неоднозначних витівок та розповсюджує відповідний контент у мережі.

У своєму повідомленні у соцмережі дівчина поскаржилася на «інтернет-сафарі» проти неї через відео з пам’ятником Бандері. Вона заявила, що їй погрожують користувачі соцмереж та закликають вибачитися за скоєне.
Нагадаємо, днями посольство Ізраїлю в Україні засудило марш на честь дня народження лідера Організації українських націоналістів Степана Бандери, який відбувся у Києві 1 січня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
В. Показати IP 4 Січня 2022 19:57
Хахаха следующий ролик с глубочайшими извинениями
Гнилий ботокс до В. Показати IP 4 Січня 2022 20:43
Після коктеля молотова вона з реанімації буде "ізвінятися".
Правда до Гнилий ботокс Показати IP 4 Січня 2022 22:37
За кусок обп..ного каменя готові палити живу людину? Люди є різні, і поведінка цієї дівчини у адекватної людини викличе радше здивування, ніж спонукає до насильства. Якщо Бандера є у вашому серці- що може там загрожувати йому?
Сестра Бандери Показати IP 4 Січня 2022 19:59
Покажіть де Андріяш скаржиться?
Правда Показати IP 4 Січня 2022 20:11
БРАВО
Гоцул Показати IP 4 Січня 2022 21:07
Одна одного варті ...
Внучка Бандери Показати IP 4 Січня 2022 21:56
Та й дівчина теж не жалілась, а констатувала факт.
Точно Показати IP 4 Січня 2022 22:11
Дурість. Але, *провідник* народу на це заслуговує.
Сссцикухахахаха Показати IP 5 Січня 2022 04:35
Це ж був польський терорист. Могла і по великому сходити.
Я Показати IP 5 Січня 2022 06:16
давно пора..носяться з садистом стефком дурники свідомі...
Гарна новина Показати IP 5 Січня 2022 06:36
Добре зробила. Треба було ще на голову тому ідолу нас... . и.
Петя Показати IP 5 Січня 2022 07:20
Пока одни украинцы ходят строем с факелами в честь нацистского прихвостня Бандеры, другие продолжают показывать своё отношение к одиозному лидеру nazi-патриотов. Личность Бандеры - это один из факторов раздора в обществе и нынешняя власть в Украине делает всё, чтобы окончательно разорвать страну на части!
Миха танкист . Показати IP 6 Січня 2022 04:12
Ну справила нужду . Ну и что ? Не сбивала кувалдой голову . И за это должны свидомые быть благодарны ей . Они когда памятники валили Жукову и Ватутину не церемонились . Все правильно . Пожинайте плоды скакуны .
Батько наш Бандера Показати IP 6 Січня 2022 14:54
Мені дуже подобається, коли від Бандери так корчить різне біосміття!!! Доречі, це тупоголове створіння не тільки " справила нужду" , а ще підпалювала Біблію і клеїла собі на рота використані засоби жіночої гігієни.
Сиротам нерозумним Показати IP 7 Січня 2022 23:55
Та нікого не корчить від вашого душителя котів. Кому те лай...о треба. Зліпили з садиста ідола - кляняйтесь йому. В себе в туалеті.