USD 41.15 41.47
  • USD 41.15 41.47
  • EUR 41.25 41.60
  • PLN 10.40 10.55

У Луцьку зіткнулись Lexus та Geely. Фото

4 Лютого 2019 08:58
Поблизу церкви на вулиці Ветеранів у Луцьку трапилася аварія за участю двох авто.

Аварія трапилася сьогодні вранці.

Як розповіла Інформаційному агентству Волинські Новини речниця патрульних Ольга Бузулук, водійка, керуючи ТЗ GELLY, не вибрала безпечної швидкості, та не врахувала дорожню обстановку - здійснила зіткнення з LEXUS, чим завдала механічних пошкоджень та матеріальних збитків обом автівкам.

Дівчинка 2007 року народження отримала перелом та зміщення стегна, жінка 1973 рн - струс мозку.

На місці події працювала слідчо-оперативна група.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 ККУ "Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 4 Лютого 2019 09:49
Проходив вранці поруч. Просто не треба їздити швидше, ніж літає твій ангел - охоронець
Сніговик Показати IP 4 Лютого 2019 09:49
Авто шкода, але явно не марки Шкода, Це якесь Джеллі китайське
Федір Т. Показати IP 4 Лютого 2019 10:27
Якби ці авто були куплені на зароблені гроші своєю працею , їзда була б тихенькою і акуратною без ПАНТІВ ... а так результат не став себе чекати . Не осуджую , а просто в голос розмірковую як би сам поступив.
Джек до Федір Т. Показати IP 4 Лютого 2019 12:58
пів города євроблях?куплених за своі грн-ЇЗДЯТЬ тихенько?
Вася до Федір Т. Показати IP 5 Лютого 2019 10:42
Погляд полішуцького люмпена. І звичка дивитись в чужу кишеню. В тебе є дані на які кошти куплене це авто? Курва, жадібна полішва
valdis peish Показати IP 4 Лютого 2019 11:16
я так зрозумів за кермом обох авто були дівкі
Пішохід Показати IP 4 Лютого 2019 15:56
Забули зазначити,що так як це сталося зранку дорога дуже слизька (мороз,ожеледиця).Летіла не на небезпечній швидкості ,а з'їхала зі слизького непосипаного нічим повороту.(водії зрозуміють як тяжко взагалі керувати на льоду).Тут справа зовсім не залежить від марки ,де куплена і т.д.,просто щоб осуджувати треба спочатку прийти і нормально розібратися що сталося,а не постояти подивитися 10-15 хвилин ,пофотографувати і зробити свою ситуацію.Дякую.
Свідок Показати IP 4 Лютого 2019 16:38
Дійсно, основна причина ДТП це не посипана дорога.... Питання потрібно ставити дорожнім службам!