USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.60
  • PLN 10.25 10.50

У Луцьку затримали п'яного водія, який перевозив наркотики, контрабандний алкоголь і цигарки

2 Лютого 2022 13:56
Сьогодні вночі, під час патрулювання на вулиці Клима Савури, що у Луцьку, патрульні помітили автомобіль Ford Transit, який рухався із порушенням ПДР.

Під час спілкування з 36-річним керманичем, поліцейські виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Огляд на визначення стану алкогольного сп’яніння на місці події показав результат у 1,6 проміле, що у 8 разів перевищує допустиму норму, йдеться на сторінці патрульних у Фейсбуці.

Відповідно до ст. 34 Закону України «Про Національну поліцію», патрульні застосували до чого віка превентивний захід поверхневу перевірку, під час якої у кермувальника виявили паперовий згорток із речовиною рослинного походження, ззовні схожою на наркотичну.

А в транспортному засобі патрульні виявили коробки з цигарками з марками акцизного податку іншої країни та коробки із, ймовірно, алкогольними напоями без акцизних марок.

Під час оформлення адміністративних матеріалів, пасажир вказаного автомобіля намагався «розібратись на місці» з поліцейськими та пропонував неправомірну вигоду. Його неодноразово попереджали про кримінальну відповідальність, однак чоловік закинув грошові кошти у сумі 2 тисячі гривень у службовий автомобіль.

На порушника склали адміністративний матеріал за ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП. Також на місце події викликали слідчо-оперативну групу Луцького районного управління поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 14:52
Мені здається вам горе підприємці двом до бабки треба сходити
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 14:55
То дружина п’яна на ауді ДТП зробить то чоловік кайфарік
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 15:39
А пасажир Решала то Шнапс був?
До Мартинця до Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 19:38
Ні, на жаль у вас не достовірна інформація, хоча якби був Шнапс, я сам не проти
Олесь Показати IP 2 Лютого 2022 16:59
Странна якась ситуація . Знову показники якісь хтось робить . Невже такі бувають критини щоб так перевозити такий товар.
Вах Показати IP 2 Лютого 2022 17:13
Ото бонусне затримання....,шкода що в авто не було ще нелегала і простітутки...
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 17:13
А мусарило теж фест в руки взяв це як розуміти Ст 34 поверхневий огляд?
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 17:15
Не вже вам мало що ви своїх продавців в Бруклінах дурите то ви щей наркомани контрабандисти! Це дах!
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 17:16
Дама Брежнів угомовилася то гордий велосипед вирішив в штангу дати
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 17:19
Діма Богдану набери хай Рішне за тебе чи Веремка бо в Сергія на місці не вийшло йому походу тепер в прокуратурі треба буде розказувати як в нього з кишені випала двушка а поліцаї подумали що хабарь
До Мартинця до Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 19:40
Шкода, що не ти спинив, ти то падкий на кошти, точно не подумав би що хабар
Краник тече Показати IP 2 Лютого 2022 17:39
Бачу на останньому фото, під грошима, хтось налюрив на заднє сидіння
Тор до Краник тече Показати IP 5 Лютого 2022 11:33
В СІЗО передачу везли.підстава
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 17:41
Та які це наркотики цей укроп їм підкинули вони більше по арієлю виступають
До Мартинця Показати IP 2 Лютого 2022 19:26
Саша коли ти нарешті заспокоїшся? Займи свою нішу... ти сам впрокуратурі пояснив як 50грн за які тебе погнали з органів, це просто впали а ти вирішив їх підняти і віддати? Перестань заздрити людям, почни шось робити а не красти чужі теми і все в тебе буде добре)
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 19:36
Павлісюк заспокойся Дімасіка підставляти
До Мартинця до Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 20:03
Якій ти все таки далекій від всього, та жаба тобі геть затьмарила очі, якшо ти навіть не знаєш скільки осіб було і хто саме... Хоча зрозуміло, Шнапс забрав кусок хліба, якій попередньо забрав ти у когось... Ля ти Криса
До Мартинця Показати IP 2 Лютого 2022 20:01
Не так давно тебе ж самого парканули патрульні біля Епіцентра(закрийсвоє питання а тоді думай чи варто язиком ляпати),тут про це не згадали, і уяви собі ніхто не носив це по місту і не роздував як ти це вмієш...
Анонім Показати IP 2 Лютого 2022 20:08
То просто в поліції такі машини чисті там не тільки ковід можна запахнути а і заразу контрабандиста
Пук Показати IP 3 Лютого 2022 09:43
Л*хі ваші IP висвітлюються . Пишіть побільше ггг
Костя до Пук Показати IP 4 Лютого 2022 04:06
І що, ти вже всіх вичислив і здеанонив)?
Тор до Костя Показати IP 5 Лютого 2022 11:32
Так кара вас чекає писаки