USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.50
  • PLN 10.36 10.50

У Луцьку затримали чоловіка, який приклеїв до тіла 23 пакунки з наркотиками. Фото

29 Квітня 2020 16:47
У Луцьку патрульні серед дня затримали чоловіка, що мав при собі 23 пакунки з наркотиками.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Волині.

Сьогодні близько обідньої пори, здійснюючи патрулювання вулицею Червоного Хреста в Луцьку, екіпаж патрульних помітив підозрілого чоловіка.

Оскільки у патрульних було достатньо підстав вважати, що особа має при собі річ, обіг якої заборонено, було прийнято рішення здійснити превентивний поліцейський захід, а саме — поверхневу перевірку. Під час огляду у чоловіка виявили 23 згортки, замотані в ізострічку чорного і білого кольору, з кристалічною речовиною, схожою на наркотичну.

40-річного чоловіка затримали на місці події та викликали слідчо-оперативну групу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Алерт Показати IP 29 Квітня 2020 16:52
Поліція ліквідує конкурентів?
намокраН до Алерт Показати IP 29 Квітня 2020 17:08
,,Достатньо підстав вважати,, ,,Унюхали,, Це вже другий на сьогодні (якщо по волинським новинам спостерігати,,)...
Алерт до намокраН Показати IP 29 Квітня 2020 17:42
Цікаво чому російсько-мовні сайти такі як mail.ru , vk, однокласники і т.д заблоковані вже роками... А Нарко-сайти автопродаж , які працюють (деякі вже понад 15 років) на Ура... З рекламою на кожному ,,заборі,, і закладчиками мабуть по 100 чоловік на кожних 100 тисяч населення у великих містах ... Ніяк в інтернеті не блокуються ... Висновок робиться сам собою... Напевно Дядям (в погонах , різних рівнів і в різних регіонах)/ з Києва вигідно?
Роман до Алерт Показати IP 29 Квітня 2020 17:52
при чем тут с киева !? когда речь идёт о луцке ! Менты везде одинаковые ,система дожать народ ,сами же крышуют ,а не послушных на нары по maxBet.
Антон до Алерт Показати IP 29 Квітня 2020 18:02
На Хурсенка 13, вже пів року торгують без проблем