У Луцьку затримали 25-річну жінку з наркотиками та пристроями для куріння
![](/resize/450x326/r/files/news/2022/12-08/351854/a11.jpg)
Учора оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області під час проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів спіймали у Луцьку та області осіб із наркотиками.
Про це повідомляє поліція Волині.
Так, у Луцьку в 29-річного місцевого мешканця виявили та вилучили кристалічну речовину білого кольору, ззовні схожу на психотропну речовину Альфа-PVP. У смт Стара Вижівка виявили у 32-річного чоловіка амфетамін.
Наряд патрульних поліцейських на Київському Майдані в обласному центрі виявили у 25-річної лучанки три лампочки для вживання наркотичних речовин, два пристрої для куріння, капсулу з невідомою речовиною білого кольору, шприц та порошкоподібну речовину білого кольору, ззовні схожу на наркотичну.
У Ковельському районі під час проведення відпрацювання в помешканні 26-річного волинянина поліцейські виявили суху подрібнену речовину рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожу на канабіс, вагою близько 3 кг, та пристрої для вживання наркотичних речовин.
Вилучені речовини та предмети направили до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
За усіма фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Триває слідство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє поліція Волині.
Так, у Луцьку в 29-річного місцевого мешканця виявили та вилучили кристалічну речовину білого кольору, ззовні схожу на психотропну речовину Альфа-PVP. У смт Стара Вижівка виявили у 32-річного чоловіка амфетамін.
Наряд патрульних поліцейських на Київському Майдані в обласному центрі виявили у 25-річної лучанки три лампочки для вживання наркотичних речовин, два пристрої для куріння, капсулу з невідомою речовиною білого кольору, шприц та порошкоподібну речовину білого кольору, ззовні схожу на наркотичну.
У Ковельському районі під час проведення відпрацювання в помешканні 26-річного волинянина поліцейські виявили суху подрібнену речовину рослинного походження зеленого кольору, ззовні схожу на канабіс, вагою близько 3 кг, та пристрої для вживання наркотичних речовин.
Вилучені речовини та предмети направили до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
За усіма фактами слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Триває слідство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.