У Луцьку затримали 17-річного юнака, який створив телеграм-канал з продажу наркотиків та робив закладки по місту
У Луцьку затримали неповнолітнього, який робив закладки із наркотиками.
Про це інформує пресслужба поліції Волині.
Зловмисника із психотропами виявили вчора, 24 березня, біля одного із поштових відділень Луцька. При собі хлопець мав коробку, в якій було близько 20 гр амфетаміну та таблетки екстазі. Психотропи правоохоронці вилучили та направили для проведення необхідних експертиз до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. За цінами «чорного» ринку вартість вилученого становить близько 10 тисяч гривень.
Під час слідчих дій встановлено, що 17-річний підліток організував діяльність інтернет-крамниці з продажу наркотичних речовин. Він самостійно виконував роль адміністратора, оператора та закладчика. Наркотики та психотропи зловмисник отримував поштою, опісля фасував їх та залишав закладки на території Луцька. Фото та координати закладок надсилав «клієнтам», а отримані незаконним шляхом кошти переводив на власні банківські картки.
Дії правопорушника кваліфікують за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту, якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення підозри зловмиснику. Слідчі дії тривають.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба поліції Волині.
Зловмисника із психотропами виявили вчора, 24 березня, біля одного із поштових відділень Луцька. При собі хлопець мав коробку, в якій було близько 20 гр амфетаміну та таблетки екстазі. Психотропи правоохоронці вилучили та направили для проведення необхідних експертиз до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. За цінами «чорного» ринку вартість вилученого становить близько 10 тисяч гривень.
Під час слідчих дій встановлено, що 17-річний підліток організував діяльність інтернет-крамниці з продажу наркотичних речовин. Він самостійно виконував роль адміністратора, оператора та закладчика. Наркотики та психотропи зловмисник отримував поштою, опісля фасував їх та залишав закладки на території Луцька. Фото та координати закладок надсилав «клієнтам», а отримані незаконним шляхом кошти переводив на власні банківські картки.
Дії правопорушника кваліфікують за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту, якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги у великих розмірах чи особливо небезпечні наркотичні засоби) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення підозри зловмиснику. Слідчі дії тривають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Білорус у Франції намагався розкопати могилу художника ван Гога
3 Серпня 2024 23:31
3 Серпня 2024 23:31
Українські біженці в Німеччині та Нідерландах: скільки повернуться додому. Дослідження
3 Серпня 2024 23:02
3 Серпня 2024 23:02
Прикордонник викликав поліцію: на Волині чоловік давав 200 євро, щоб потрапити за кордон![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 22:34
На Волині відійшов у засвіти заслужений тренер з футболу
3 Серпня 2024 22:05
3 Серпня 2024 22:05
У Мінекономіки заявили про ріст зарплат в Україні. Кому платять найбільше
3 Серпня 2024 21:36
3 Серпня 2024 21:36
Втік з військової частини: п’яний волинянин погрожував дружині розправою та виганяв з дому![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 21:07
![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 21:07
На Волині доброволець тримає ферму зі страусами, павичами та екзотичними курми
3 Серпня 2024 20:38
![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 20:38
Волиняни вибороли бронзовий дубль на Чемпіонаті України з літнього біатлону
3 Серпня 2024 20:09
3 Серпня 2024 20:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.