У Луцьку з благодійним концертом виступить MÉLOVIN
![](/resize/450x277/r/files/news/2022/06-12/340734/b67c695d7cae5954c23b9df03dfc632e-quality_70xresize_crop_1xallow_enlarge_0xw_750xh_463.jpg)
Show Basilic у Луцьку продовжує організовувати у себе заходи, де всі виручені кошти відправляють в підтримку ЗСУ.
19 червня тут виступить MÉLOVIN – український співак, переможець шостого сезону українського вокального шоу «X-Фактор», переможець другого сезону гіпершоу «Маска», представник України на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Португалії.
Також виступлять дворазові переможці Leopolis jazz fest, півфіналісти «Польща має талант!», які їздили в гастрольний тур в Кореї та Катарі, – гурт «Дикоbrass».
Квитки в Show Basilic або за телефоном 0956021595.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
19 червня тут виступить MÉLOVIN – український співак, переможець шостого сезону українського вокального шоу «X-Фактор», переможець другого сезону гіпершоу «Маска», представник України на 63-му пісенному конкурсі «Євробачення» в Португалії.
Також виступлять дворазові переможці Leopolis jazz fest, півфіналісти «Польща має талант!», які їздили в гастрольний тур в Кореї та Катарі, – гурт «Дикоbrass».
Квитки в Show Basilic або за телефоном 0956021595.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.