USD 41.50 41.80
  • USD 41.50 41.80
  • EUR 41.55 42.00
  • PLN 10.50 10.70

У Луцьку й навколо чули звук вибуху. Що кажуть в ОВА

13 Жовтня 2022 16:55
У Луцьку і навколишніх населених пунктах під час останньої повітряної тривоги, близько 16:22, було чутно глухий звук, схожий на вибух.

Проте, як повідомив очільник Волинської ОВА Юрій Погуляйко, станом на 16:45 немає інформації про причини цього звуку.

"Щодо звуку вибуху на Волині – інформацію з‘ясовуємо. Станом на 16:45 год. немає підтвердженої інформації про приліт чи роботу ППО в області.

Залишайтеся в укриттях!" – написав він у Telegram о 16:49, відтак в області оголосили відбій тривоги.

Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ОДІН. Показати IP 13 Жовтня 2022 17:21
Це ви глухі.Бабахнуло що земля здригнулися.
Толік Показати IP 13 Жовтня 2022 17:32
Тож писало що працює ППО. Може хватить дурити людей? Кажіть правду, не тримайте людей за дураків. Всі чули вибух.
Лучанин до Толік Показати IP 13 Жовтня 2022 18:41
Кажіть Толіку правду, а заодно нехай ту правду і противник читає. Правду для всяких "толіків" бажано казати в режимі реального часу.
ОВА Показати IP 13 Жовтня 2022 18:19
Закрили іпала, і сидіть на дупі рівно. Що треба, то повідомимо!
Кара Показати IP 13 Жовтня 2022 18:23
Це пук
скептик Показати IP 13 Жовтня 2022 18:36
це паганяй-ка заснув і впав з крісла
Вал Показати IP 13 Жовтня 2022 19:08
Істерички в коментарях - заспокійтесь, вам усе скажуть
Кєша Показати IP 13 Жовтня 2022 19:14
це літак подолав звуковий бар'єр
Андрійович Показати IP 13 Жовтня 2022 19:24
На даний час потрібна інформація що там вдарило по руських.
Саша Показати IP 13 Жовтня 2022 19:49
Ну і довбойоби, бахнуло і все, нахрен виясняти, ше курва райони назвіть де саме голосно було,
волинянка Показати IP 13 Жовтня 2022 21:25
так живе уся Україна тільки на Волині якесь болото
Пуся Показати IP 14 Жовтня 2022 07:01
А мені не смішно
Вахович Показати IP 14 Жовтня 2022 07:41
Я чула добрий пук
Миколка Показати IP 14 Жовтня 2022 08:00
Зе-виперд з опа був .
Іван Показати IP 14 Жовтня 2022 15:48
По плюсах і мінусах можна судити, скільки ідіотів, які ледве володіють клавіатурою, відвідують сайт. Які примітивні люди - як черенок до лопати! Хто б їм замовив висококваліфікованого психіатра?!
Гашка Показати IP 14 Жовтня 2022 17:42
А ти часом ни з ліпін