У Луцьку вирішуватимуть проблеми нацменшин
Раз у квартал у Луцьку для обговорення нагальних проблем представники органів місцевого самоврядування збиратимуться разом із членами громадських організацій, котрі гуртують представників національних меншин міста.
Таку ініціативу на спільному круглому столі 4 вересня озвучив виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт.
Відзначимо, що круглий стіл організували, аби обговорити підготовку до майбутнього фестивалю «Палітра культур», котрий відбудеться в Луцька в рамках відзначення Дня міста. Польське, вірменське, єврейське, чеське, кримськотатарське, німецьке товариства долучаться до фестивалю, на котрому представлять красу національного одягу, різноманіття музики, танців, а також страв.
«Пропоную збиратися частіше, наприклад раз у квартал. Ми інформуватимемо про те, що робить місто, а ви розповідатимете про свої проблеми і побажання», – сказав Григорій Пустовіт і додав, що подібні зустрічі у формі діалогу дуже важливі, адже дозволяють не тільки обговорювати нагальні проблеми, а й обмінюватися думками.Представники національних товариств, що діють у Луцьку, підтримали ініціативу виконувача повноважень мера. І відзначили, що на таких зустрічах можна буде обговорювати, зокрема, підтримку проведення заходів товариствами, а також упорядкування місць поховання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Таку ініціативу на спільному круглому столі 4 вересня озвучив виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт.
Відзначимо, що круглий стіл організували, аби обговорити підготовку до майбутнього фестивалю «Палітра культур», котрий відбудеться в Луцька в рамках відзначення Дня міста. Польське, вірменське, єврейське, чеське, кримськотатарське, німецьке товариства долучаться до фестивалю, на котрому представлять красу національного одягу, різноманіття музики, танців, а також страв.
«Пропоную збиратися частіше, наприклад раз у квартал. Ми інформуватимемо про те, що робить місто, а ви розповідатимете про свої проблеми і побажання», – сказав Григорій Пустовіт і додав, що подібні зустрічі у формі діалогу дуже важливі, адже дозволяють не тільки обговорювати нагальні проблеми, а й обмінюватися думками.Представники національних товариств, що діють у Луцьку, підтримали ініціативу виконувача повноважень мера. І відзначили, що на таких зустрічах можна буде обговорювати, зокрема, підтримку проведення заходів товариствами, а також упорядкування місць поховання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Комунальне приміщення в центрі Луцька продають за 1,2 млн
Сьогодні 06:15
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:15
В Африці знайшли «дитинча дракона»: нащадки міфічного Уробороса можуть зникнути назавжди
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
У понеділок в Луцьку прощатимуться з Героєм Юрієм Кушніром
10 Серпня 2024 22:11
10 Серпня 2024 22:11
Басейн луцької школи оновлять![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
Поміняв діджейське приладдя на пульт управління дроном: історія бійця зі сталевої сотки
10 Серпня 2024 21:14
10 Серпня 2024 21:14
ЗСУ підірвали в Чорному морі газову вишку із десятками окупантів. Відео
10 Серпня 2024 20:45
10 Серпня 2024 20:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.