USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.69

У Луцьку чоловік кинув гранату в людей, постраждали 5 осіб. Відео. Оновлено

7 Липня 2024 21:20
У Луцьку на вулиці Ковельській біля магазину АТБ близько 21 години стався вибух.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили свідки.

Зі слів людей, водій з вікна авто кинув гранату, вона вибухнула. Перед цим між двома водіями сталася суперечка.

Внаслідок інциденту постраждало п’ятеро осіб. На місці працюють кілька бригад швидкої та поліція.

Читати ще: Двоє у реанімації: що відомо про людей, які постраждали через вибух гранати в Луцьку

Свідки зазначили, що гранату кинув військовий.

Як повідомили у пресслужбі ГУ НП у Волинській області, поліцейські встановлюють обставини інциденту в Луцьку.

«До поліції надійшло повідомлення про вибух на вул. Ковельській в Луцьку близько 20.50 години. Внаслідок цього є постраждалі, кількість встановлюється. Чоловіка, ймовірно, причетного до інциденту, поліцейські вже затримали. Всі деталі – згодом. На місці працюють поліцейські та медики», – йдеться у повідомленні.
Читати ще: «Ледве ходжу, онук у лікарні», – лучанка, яка постраждала від вибуху гранати на Ковельській

У поліції уточнили, що затримані люди, який видно на відео, не причетні до вибуху. Це порушники громадського порядку, заважали роботі поліції
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Сергій Показати IP 7 Липня 2024 22:10
Скоро таких випадків буде повно,хай хлопці вернуться додому
ABC до Сергій Показати IP 7 Липня 2024 23:37
А ще якщо по синьці взнають, що ти не воював...
Остап до Сергій Показати IP 8 Липня 2024 00:50
І будуть розбірки з тцкашними шакалами. Шкода, що вони не розуміють як їх використовують. Будь-яке зло має бути покаране, особливо супроти власного народу, захищати який вони давали присягу.
Анонім до Остап Показати IP 8 Липня 2024 12:35
Щоб мій тато прийшов у відпустку, треба тебе, ухилянта, відправити його підмінити. ТЦК - молодці. Принаймні так говорять всі ті, бдизькі яких у війську.
Остап до Анонім Показати IP 9 Липня 2024 00:50
Чому хтось має йти підміняти тих, хто давав присягу? Я абсолютно ніякого відношення до війська не маю, по стану здоров'я у свій час в армії не служив. Хай йдуть захищати ті, хто давав присягу, поліція, нацгвардія, прокурори і тому подібні ухилянти з погонами. Якщо любиш, і поважаєш свого батька, можеш і сам піти, а не коменти з-під мамкиної юбки строчити. І не чещи дурниць, спілкувався з військовими, вони так само ненавидять ТЦК як і народ. Бо через тих шакалів в населення виникає відраза до пікселя, до військових, шугаються на кожному кроці, навіть і діти, бо чують що батьки говорять у сім'ї про ТЦКкунів. Їм варто носити іншу форму, і аж ніяк не однострій нащих захисників ЗСУ.
Хряк упакований до Сергій Показати IP 8 Липня 2024 07:09
А що війна вже закінчилася?
До до Сергій Показати IP 8 Липня 2024 07:32
А чому б не припустити, що це звичайний акт тероризму з метою внести психологічну напруженість в Луцьку. Тут є значне поле роботи для СБУ
33 квартал до Сергій Показати IP 8 Липня 2024 07:37
Дивлюсь на відео затримання,то явно цей хлопчина знає,що таке війна)))
Шурик до Сергій Показати IP 8 Липня 2024 09:07
І проти кого ці "хлопці" будуть використовувати ці гранати? Проти проданих суддів чи прокурорів? Не думаю...
Петро Показати IP 7 Липня 2024 22:57
Якщо держава вчасно не вирішуватиме проблеми ветеранів, то багато хто з чиновників отримає на всю пам'ять,. Але є ветерани, а є просто дебіли, яких має виловлювати поліція. І не після того як, а до того
Солдат до Петро Показати IP 8 Липня 2024 08:36
А Ви думаєте серед ветеранів мало дебілів?
Радувець Ларіса Показати IP 7 Липня 2024 23:21
Якась чмоня, був би професіонал, то пластмасові копчики не так себе вели, напевно пари спиртзаводу дах зірвали.. А загалом - жесть!
Andrij Показати IP 7 Липня 2024 23:40
Всiм дупа….
Сергію Показати IP 8 Липня 2024 08:25
Який зв'язок між хлопцями з війни та терористичним актом?
Петро Показати IP 8 Липня 2024 08:25
Не дивно, з такою манерою і культурою водіння як у нас.
Петру до Петро Показати IP 8 Липня 2024 17:06
До чого тут культура водіння, якщо гранату кинули не в кривдника, а а натовп людей
Петрович до Петру Показати IP 8 Липня 2024 18:43
на другій фотографії видно, що вибухнула на проїзній. не вигадуйте того, чого нема
Мешканець до Петрович Показати IP 9 Липня 2024 10:50
А то була проїзна граната, яка діє тільки в межах дороги? Розумно.
Петрович до Мешканець Показати IP 9 Липня 2024 17:53
Ти сам розумний? яка ще проїзна граната, яку кинули в натовп? Радіус осколків залежить від типу гранати, а не твоїх вигадок