У Луцьку вшанували жертв Другої світової війни
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/05-08/360769/x5vks2-3alcjwgrrts6clivzddmmm3qu4cccfhr.jpg)
8 травня, у День пам’яті та примирення, присвячений жертвам Другої світової війни, в Луцьку на Меморіалі вічної слави відбулася урочиста панахида біля пам’ятного знака «Поранений солдат».
Про це інформують у Луцькій міській раді.
Участь у заході взяли заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, духовенство, керівники силових відомств, громада волинського краю.
«Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Однак тепер це – путінська росія. Сьогодні саме рф, увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і руйнує мир у Європі», – зазначили присутні.Після покладання квітів хвилиною мовчання вшанували подвиг загиблих солдатів.
А після завершення офіційної частини заходу присутні мали час на неформальне спілкування. Представники влади подякували сивочолим ветеранам за їхній військовий подвиг.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у Луцькій міській раді.
Участь у заході взяли заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, духовенство, керівники силових відомств, громада волинського краю.
«Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Однак тепер це – путінська росія. Сьогодні саме рф, увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і руйнує мир у Європі», – зазначили присутні.Після покладання квітів хвилиною мовчання вшанували подвиг загиблих солдатів.
А після завершення офіційної частини заходу присутні мали час на неформальне спілкування. Представники влади подякували сивочолим ветеранам за їхній військовий подвиг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцькому районі горіло пшеничне поле
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Волинське лісництво – переможець конкурсу «Лідери змін»
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
Уночі ЗСУ збили сім «Шахедів» та ракету, за добу знешкодили 1220 окупантів: зведення Генштабу
Сьогодні 08:43
Сьогодні 08:43
Майже 80 тисяч переселенців знайшли прихисток на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.