У Луцьку вшанували військових, які 9 років тому загинули під Волновахою
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/05-22/361606/212.jpg)
Сьогодні, 22 травня, у Луцькій громаді вшановували пам’ять лучан, які полягли під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Скорботні заходи відбулися з нагоди чорної дати в історії Волині та України – дев’ятої річниці розстрілу волинських військових під Волновахою на Донеччині.
Про це інформують у Луцькій міській раді.
Трагедія сталася на світанку 22 травня 2014 року. На блокпост 51-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, що розміщувався у лісосмузі неподалік Волновахи, зненацька напали бойовики так званої ДНР і жорстоко розправилися з українськими бійцями. Внаслідок обстрілів тоді загинуло 18 чоловік, ще 30 отримали поранення. Це були перші важкі втрати в неоголошеній російсько-українській війні.Щоб скласти шану загиблим під Волновахою, а також усім, хто за першим покликом став на захист Вітчизни, сьогодні на Театральний майдан прийшли родичі військових, небайдужі громадяни, керівники нашої громади та області.Луцький міський голова Ігор Поліщук, голова обласної ради Григорій Недопад, начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко у пам’ять про полеглих у 2014 році воїнів поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України». За спокій дух спочилих захисників священнослужителі відправили заупокійну літію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформують у Луцькій міській раді.
Трагедія сталася на світанку 22 травня 2014 року. На блокпост 51-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, що розміщувався у лісосмузі неподалік Волновахи, зненацька напали бойовики так званої ДНР і жорстоко розправилися з українськими бійцями. Внаслідок обстрілів тоді загинуло 18 чоловік, ще 30 отримали поранення. Це були перші важкі втрати в неоголошеній російсько-українській війні.Щоб скласти шану загиблим під Волновахою, а також усім, хто за першим покликом став на захист Вітчизни, сьогодні на Театральний майдан прийшли родичі військових, небайдужі громадяни, керівники нашої громади та області.Луцький міський голова Ігор Поліщук, голова обласної ради Григорій Недопад, начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко у пам’ять про полеглих у 2014 році воїнів поклали квіти до фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України». За спокій дух спочилих захисників священнослужителі відправили заупокійну літію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
23 липня: свята, події, факти. Всесвітній день бабусь, дідусів та людей поважного віку
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
ЄС схвалив першу в історії військову допомогу Вірменії
22 Липня 2024 23:38
22 Липня 2024 23:38
Британська розвідка назвала чисельність співробітників Росгвардії на війні з Україною
22 Липня 2024 23:18
22 Липня 2024 23:18
Для 100-ї ОМБр коштом працівників Луцької міськради придбали позашляховик
22 Липня 2024 23:00
22 Липня 2024 23:00
Рейтинги Гарріс і Трампа дуже близькі, – WP
22 Липня 2024 22:39
22 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині оздоровлюють дітей, постраждалих від війни
22 Липня 2024 22:22
22 Липня 2024 22:22
Лучанка продала спільну квартиру без відома колишнього. Що вирішив суд
22 Липня 2024 22:02
22 Липня 2024 22:02
Волинянин захворів на ботулізм. Причина – м’ясні і грибні консерви
22 Липня 2024 21:45
22 Липня 2024 21:45
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
![](/public/images/logo.png)
22 Липня 2024 21:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.