USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.30 41.60
  • PLN 10.35 10.50

У Луцьку водій на смерть збив пса і вимагав гроші за подряпану машину

5 Серпня 2018 16:02
На вулиці Володимирській у Луцьку водій «Mercedes» збив на смерть собаку й, не надавши йому допомоги, став шукати власника пса, аби той заплатив за подряпину на машині.

Про це повідомив власник пса Георгій Кіцмарішвілі, інформує Район.Луцьк.

За його словами, собаку збили 3 серпня близько 19:00 на вулиці Володимирській.

Замість того, щоб надати першу допомогу, водій «Mercedes» став оглядати пошкодження на машині і з'ясовувати, хто власник собаки, щоб той заплатив їм за ремонт.

«Коли я послав його, бо був зайнятий порятунком своєї собаки, він викликав поліцію і вже вони разом прийшли до мене в двір і над трупом собаки вимагали гроші за царапину на авто. Мені гидко, що з нами в місті живуть такі аморальні люди.

Ось цього песика вони мені забили і навіть не вибачились, а, навпаки, мали претензії до мене. Вони пішли і сказали, що подадуть на мене в суд за те, що збили мою собаку.

Я хочу, щоб всі побачили обличчя нелюдів, яким залізо дорожче за життя», – розповів власник збитої на смерть собаки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанка Показати IP 5 Серпня 2018 16:06
Дуже шкода собачку, А того в червоних кросівках пошліть подалі....
дідо Показати IP 5 Серпня 2018 16:10
Власник собаки винен у ДТП, то ж повинен компенсувати ремонт авто. Тварин потрібно глядіти,а не тільки фоткати.
Євробидло Показати IP 5 Серпня 2018 16:17
Та не ну блін Я 3 роки збирав на ввто з салону, а тут якийсь мудак не може пса привязати чи тримати його за забором. І я ще маю перед ним вибачатися? Та тебе ще штрафанути треба за те що з псами поводитися невмієш. Дятел обіженний.
Лучанин до Євробидло Показати IP 5 Серпня 2018 16:55
Якщо пес тебе навіть загрезе то власник заплатиить максимум штраф 510грн. Один винен що не дотримався правил утримання тварин, а інший в тому що знищив "приватну власність першого". Водій мерса має право позиватися на ремонт бампера, а ось власник собакі на відшкодуванні втрати пса, а це вартість собакі+вартість дресерування і може ще щось враховується... Хоча водій мерса на мій погляд поступив не по людські.
скептик до Лучанин Показати IP 5 Серпня 2018 23:41
втрати пса ?!!!!! а тому дятлу відомо, що він ЗОБОВЯЗАНИЙ доглядати тварину і слідкувати, щоб вона не швендяла де попало ?
Маша Показати IP 5 Серпня 2018 16:42
Збив собаку,забрав життя,не вибачився,компенсації вимагає.довго не проживе....
скептик до Маша Показати IP 5 Серпня 2018 23:42
ти нарвешся на свого пітбуля, який мертвою хваткою візьме тебе за твій дурний язик
Ковель. Показати IP 5 Серпня 2018 16:43
Водій винен в ДТП. Він не врахував дорожньої обстановки та скоїв ДТП. Поліцейські мали б на нього скласти протокол. Як би замість пса була корова, то прийшов би до власника корови про відшкодування шкоди? Ні. Водій би відшкодовував завдані збитки, бо не врахував дорожньої обстановки.
скептик до Ковель. Показати IP 5 Серпня 2018 23:46
якщо погоничем тварини порушено правила перегону тварин , то вини водія немає. а якщо пес без нагляду бігає по дорозі - це приблудний пес
111 Показати IP 5 Серпня 2018 16:48
Подавай на власника собаки в суд Собаку вигулюють на повідку в громадськіх місцях
Віктор Показати IP 5 Серпня 2018 16:50
А якби водій від того що на дорогу вискочила собака крутнув би кермо, вилетів на зустрічну, створив би смертельну дтп то тоді теж було б "бідна собачка"? Як повівся водій то окрема історія, але якщо власник не слідкує за своєю твариною то він сам винен це раз. Два - через таких як він може статись щось гірше як подряпина на авто.
Думка Показати IP 5 Серпня 2018 16:58
Хай поліція спочатку з'ясує обставини дтп, а саме швидкість руху автомобіля, а тоді вже вирішується питання хто у чому винен. Собаку шкода, а не ч...о з подряпиною на бампері
Вася Показати IP 5 Серпня 2018 16:59
Власнику машини потрібно було викликати самому, складати протокол про ДТП і тоді звертатись до суду за відшкодуванням. Пояснювати комусь, хто вважає нормальним відпускати тварину без нагляду в людному місці (де, як кричить якась істеричка за кадром "діти бігають") і хто вимагає надання першої допомоги тварині (це що бля взагалі таке?) - марно. "собачатництво головного мозга" не лікується, але відповідати за свою собаку таки треба.
Перехожий Показати IP 5 Серпня 2018 17:04
Взагалі то власник собаки не рахується з тим що собака бігає сама лякає перехожих А когось називає б...длом
дідо Показати IP 5 Серпня 2018 17:14
собака повинна бути на повідку, а не вільно бігати по магістральній вулиці. Власник собаки вбив свої собаку, бо не глядів.
Андрій Показати IP 5 Серпня 2018 17:44
Читали недавно у новинах як жінка об'їхала пса, який раптово вибіг на дорогу? Як результат - машина у відбійнику, син загинув, жінка у лікарні, машина у га...но. Зате собачка жива залишилася. Як вам такий обмін? Дитину на песика ? Якщо власник любить свою тварину і знає що поряд дорога, то зробить все, щоб тварина не опинилася на дорозі, бо має знати чим це може закінчитися. Так що вина власника пса очевидна.
Григорій Показати IP 5 Серпня 2018 17:50
Підтримую водія. Власник пса повинен виконувати свої обовязки. Не говорячи про те що той пес сере по всіх газонах-де доречі гуляють діти !
Вік Показати IP 5 Серпня 2018 18:07
Спихаєм все на водія, водії завжди винні)
Луцьк Показати IP 5 Серпня 2018 18:28
Власник собаки в винен. Але авто їхало точно 50 км за годину чи 49 км за годину? А якби замість пса була людина, тоді що заспівали б?)
Віктор до Луцьк Показати IP 5 Серпня 2018 19:28
Так собака ніби ж не на переході була
Дмитро Показати IP 5 Серпня 2018 18:31
Через безвіповідального власника неприємності у хлопця, та вбита собака
юрій Показати IP 5 Серпня 2018 19:19
власник собаки неадекватна людина,та щей хтось збоку верещить як ненормальна,напевно дружина,собаку потрібно держати на поводку,водій невинен.
Room Показати IP 5 Серпня 2018 21:13
Дорогу будують для собак чи автомобілів?
Житель Показати IP 5 Серпня 2018 22:20
Тільки на повідку по тротуарах гуляють діти і дорослі,а собаці не довіряй. Моральний і матеріальний на власника собаки.
Анонім Показати IP 5 Серпня 2018 22:33
Щоб СОБАКУ вбити, велику швидкість треба було мати...явне порушення ПДР.
скептик до Анонім Показати IP 5 Серпня 2018 23:50
є дурнуваті пси, які самі під колесо лізуть
123 Показати IP 5 Серпня 2018 23:19
Я сам тримав собак але власник пса сам винен так як собака це не людина і що вона буде робити на дорозі не вгадаєш . Власник в ответе за того кого припустив,собака напевно раптово вискочила і що водію через це на зустрічну чи тротуар.Собака має бути на повідку і в наморднику
Анонім Показати IP 6 Серпня 2018 10:30
це ж з якою швидкістю гнати,щоб собака ще й подряпину залишила ???
Коза Показати IP 6 Серпня 2018 10:46
Песик мусить гуляти на повідку або на власному подвір"ї. Господар не дивився за твариною, а передбачити маршрут руху собаки важко - вона не вміє переходити дорогу плюс нижча капоту - мить і під колесами. До того ж тварина на дорозі спричиняє аварійну ситуацію. Знаю водія, який навіть не оминає тварин на дорозі, бо бачив наслідки таких аварій - раптова зміна маршруту приводить до смертельних випадків. Сама бачила відео, як водій пів лісу викосив, бо об"їжджав кота. При цьому на задньому фоні у салоні кричали діти. Котика і собачку - шкода, але коли вибір між ними чи життям людей, то рішення очевидне.