USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.50
  • PLN 10.36 10.50

У Луцьку водій Audi протаранив паркан, влетів на парковку і закрився в авто

17 Травня 2020 22:34
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода, під час якої універсал Audi влетів у паркан, а потім на парковку авто біля житлового будинку.

Це сталося 17 травня на вулиці Ціолковського, пише Т1.

Відомо, що водій автомобіля закрився всередині та відмовлявся спілкуватися з поліцією. На місці події перебувають декілька екіпажів поліції, які оточили машину. Правоохоронці та місцеві мешканці очікують на прибуття слідчо-оперативної групи.

Як повідомила Інформаційному агентству Волинські Новини мешканка будинку, у двір якого влетіла Audi, Уляна Степаненко, авто врізалося у Mersedes, припаркований на стоянці.

Зі слів очевидиці ДТП, повертаючись увечері до своєї оселі, вона побачила знесений паркан, пошкоджені авто та працівників поліції, які працювали на місці автопригоди.

«Усе це мало відбутися у мене на очах, проте, повертаючись додому, перед тим, як зайти в двір, я вирішила пофотографувати захід сонця. Саме в той час все й трапилось, а я вже побачила наслідки. Страшно подумати, що було б, якби я відразу пішла додому. Це авто могло в’їхати в мене. Але, на щастя, ніхто не постраждав», – розповідає Уляна.

Подробиці ДТП з’ясовуються. На місці працює поліція.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Микола з автозводу Показати IP 17 Травня 2020 23:29
Нехай сидить ! Захоче с&яти - сам вилізе ! Хіба, шо вс&ався з перестраху і не може вилізти суто з технічних причин !
Анонім до Микола з автозводу Показати IP 18 Травня 2020 11:31
Дотепно, як для диванного експерта! Посміявся, дякую
ШТУНДА РВАНА Показати IP 18 Травня 2020 00:31
Поліцаїв опускають!
Вах Показати IP 18 Травня 2020 06:27
Якщо порушник після дтп закрився в машині,то хто відкручував номера з машини?
Водій Показати IP 18 Травня 2020 07:32
Їду, я значить, аж тут олень перебігає дорогу, вивертаю руль і в паркан. Вивихнув щелепу, двері заклинило, сиджу мичу. І ніхто не допоможееееее....
Анонім Показати IP 18 Травня 2020 08:19
Скручені номера, кордон поліції, який нікого не підпускає, варто тільки догадуватись який чиновник чи людина іншого рангу закрилася в автомобілі. С - Справедливість. Даю 100%, що та людина не буде покарана, доки одним буде дозволено все, а інших будуть тільки більше заганяти в рамки, нічого у нас не зміниться
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2020 11:25
Перш ніж робити свої «детективські» висновки, дізнайтесь чи достовірною є інформація в новинах. Дякую
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2020 12:19
Всі брешуть, один водій Audi правий)
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2020 12:46
А ще раджу почитати коментарі від власниці мерса. Яка каже, що спочатку водій говорив, що їхав 60, а потім вже 40, не потрібно тут говорити хто які висновки робить, замість того, щоб захищати правопорушника, почитайте також ПДР. 100% Відмажуть
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2020 13:37
Соромлюсь запитати, від чого відмажуть?
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2020 14:31
Ну як мінімум мають забрати права
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2020 14:33
Це смішно як Ви захищаєте правопорушника
Анонім до Анонім Показати IP 19 Травня 2020 23:11
Про 40 ніхто і слова не сказав. Де ви таке почули, не можу зрозуміти. Напевно надзвичайні можливості маєте - чути те, що ніхто навіть не вимовляв
Анонім до Анонім Показати IP 19 Травня 2020 23:14
Таак, детектив з вас справді нікудишній. Краще б з своїми навиками самі йшли в поліцію, стільки загадок розкрили б)) Особисто знаю людину, що потрапила в це дтп І про жодного «чиновника» чи «людини «іншого» рангу» я не чув.
Пала до Анонім Показати IP 30 Березня 2021 16:36
Приємно
Валерй Показати IP 18 Травня 2020 08:53
Якось дивно себе поводять поліцаї....Ніби проводиться операція під грифом цілком таємно.
Анонім до Валерй Показати IP 18 Травня 2020 11:30
Звичайно цілком таємно, зібралось ж лише до сотні людей (половина з яких були у нетверезому стані) та погрожували самосудом і розправою водію, який нікому з людей шкоди не завдав.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2020 12:15
І добре, що не завдав фізичної шкоди, Ви так говорите, ніби якийсь родич чи знайомий. Вже факт того, що він пошкодив громадське майно та автомобіль іншої людини вказує на те, що він завдав моральну і матеріальну шкоду людям. А скручені номера говорять про те, що буде відмазуватися
Олександра до Анонім Показати IP 18 Травня 2020 16:21
Анонім ви щось курите, чи просто д...б?????
Опа Показати IP 18 Травня 2020 10:34
Що знов Гуцуляк? ..тобто його брат!
Алек Показати IP 18 Травня 2020 20:30
И сразу су.ка сняла номера
Свідок Показати IP 18 Травня 2020 21:17
Очевидці сказали що по водієві стріляли і він змушений був вдягнути плащ невидимку щоб не влучили кулі.
Jul Показати IP 18 Травня 2020 23:29
Я особисто була свідком цього ДТП, де автт гналось на великій швидкості, при ударі в мерс, з ауді виповзло 3 бика, які були заваляні і яких приїхав визволяти тато чиновник, і вони ж зняли номерні знаки. А тато хамло і чмо, ще мав совість хамити людям, які там проживають, і видумувати різні історії. А патрульні навіть не взяли свідчень, тому що у них не було ручки... Шкода, що в нас всі продажні шкури, але Бог є на світі і обов‘язково віддячить. Ніхто не зауважив, скільки в цей час гуляло діток в 2-3 метрах від ДТП. !!!!!
Анонім до Jul Показати IP 19 Травня 2020 23:09
Цікаво, що свідків дтп по факту не було, як і «діток» на дворі. Бо в момент дтп на дворі почалась злива. А тут якимось чином ви «випливли» Не дощ, а саме злива!
Саша Показати IP 19 Травня 2020 09:05
Їхати при обмежені швидкості 40км/г за 100 Це геройство.Ауді а4 д.н АС 4662СВ.2013р
Анонім до Саша Показати IP 19 Травня 2020 23:08
Спробуйте розігнатись від повороту до цього місця до 100 км/год. В мене не вийшло))
Саша до Анонім Показати IP 22 Травня 2020 12:36
Ти попробуй проїхати цю відстань не на запорожці.
Анонім Показати IP 19 Травня 2020 17:46
По перше там було двоє: водій і ще один хлопець. По друге: двоє були тверезі, так як спортсмени. По третє: це був не тато водія По четверте: діти гуляли в дощ? Мамочки, дітки мають бути вдома коли на вулиці злива, там не було дітей. Да, якби були, це було б трагічно, і водій поніс би відповідальність, він не втікав від скоєного. І продажні у нас ЗМІ, так як писали що водій зачинився в машині і не виходив, хоча відразу після приїзду поліції підійшов до них і представився, показав документи і сів у авто поліцейських. Бережіть себе.