У Луцьку вісьмом військовослужбовцям дали квартири
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/08-16/366701/image.jpg)
В обласному центрі Волині вісім військовослужбовців отримали квартири. Більшість з них стояло на квартирній черзі з 90-х років.
Рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету.
Розглянувши звернення квартирно-експлуатаційного відділу міста Володимир, члени виконкому затвердили рішення комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями про надання військовослужбовцям квартир.
Відповідно до рішення,квартири отримають вісім військовослужбовців, імена яких не вказані. Більшість з них стоять на квартирному обліку з 1993-1996-х років. Один з військовослужбовців став на квартирну чергу в 2019 році.
Ще одним рішенням члени виконкому затвердили рішення житлової комісії військової частини А0959 про надання службового житла для дев’яти військовослужбовців.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету.
Розглянувши звернення квартирно-експлуатаційного відділу міста Володимир, члени виконкому затвердили рішення комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями про надання військовослужбовцям квартир.
Відповідно до рішення,квартири отримають вісім військовослужбовців, імена яких не вказані. Більшість з них стоять на квартирному обліку з 1993-1996-х років. Один з військовослужбовців став на квартирну чергу в 2019 році.
Ще одним рішенням члени виконкому затвердили рішення житлової комісії військової частини А0959 про надання службового житла для дев’яти військовослужбовців.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795906)
123
Показати IP
16 Серпня 2023 15:12
Недопад серед них?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722795906)
4.5.0.
Показати IP
16 Серпня 2023 19:51
Хлопців, які пішли добровольцями з перших днів війни і прийшли інвалідами навіть не хочуть в гуртожитку приписати, а капітанам, майорам, які в Луцьку "служать" квартири дали.
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
Сьогодні 20:42
Сьогодні 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
Сьогодні 20:13
Сьогодні 20:13
У Великій Британії спалахнули протести ультраправих, які обернулися сутичками і підпалами
Сьогодні 19:45
Сьогодні 19:45
У Горохові поховали Захисника України Дмитра Міцевського
Сьогодні 19:16
Сьогодні 19:16
Зеленський презентував винищувачі F-16 в українському небі
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
У Нововолинську попрощалися з воїном Іваном Котюком
Сьогодні 17:50
Сьогодні 17:50
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.