У Луцьку відзначили спортсменів із Днем фізичної культури і спорту
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/09-08/368148/photo_2023-09-08_21-03-03.jpg)
Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який в Україні відзначають у другу суботу вересня, у Луцькій громаді вшанували кращих спортсменів, тренерів і всіх тих, хто присвятив своє життя фізкультурі та спорту.
Урочистості відбувалися у Волинському національному університеті імені Лесі Українки. Спортсменів вітали Луцький міський голова Ігор Поліщук, директор департаменту молоді і спорту Луцької міської ради Володимир Захожий та ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, повідомили у міськраді.
Ігор Поліщук у своїй промові зазначив, що Луцьк завжди відзначався високими спортивними досягненнями і подякував за це спортсменам та їхнім тренерам.
«На превеликий жаль, спорт сьогодні – це діяльність ентузіастів, тому що на даний момент він не винагороджується так, як мав би винагороджуватися. Але ми віримо, що після нашої перемоги спортсмени матимуть значно краще матеріальне забезпечення, – сказав міський голова. – Хочу побажати всім вам перемог у спорті, перемог у житті і, звичайно, перемоги нашій Україні».Запрошені на урочистість представники спортивної спільноти за значні спортивні досягнення та внесок у розвиток фізкультури і спорту міської територіальної громади отримали Почесні грамоти та Подяки Луцького міського голови. Ті, хто досягнув найбільших успіхів у спорті, отримали грошові сертифікати на 5000, 10000 та 20000 грн.
Серед відзначених – призери чемпіонатів світу, Європи, учасники олімпійських ігор, тренери-викладачі спортивних шкіл, представники спортивних федерацій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Урочистості відбувалися у Волинському національному університеті імені Лесі Українки. Спортсменів вітали Луцький міський голова Ігор Поліщук, директор департаменту молоді і спорту Луцької міської ради Володимир Захожий та ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось, повідомили у міськраді.
Ігор Поліщук у своїй промові зазначив, що Луцьк завжди відзначався високими спортивними досягненнями і подякував за це спортсменам та їхнім тренерам.
«На превеликий жаль, спорт сьогодні – це діяльність ентузіастів, тому що на даний момент він не винагороджується так, як мав би винагороджуватися. Але ми віримо, що після нашої перемоги спортсмени матимуть значно краще матеріальне забезпечення, – сказав міський голова. – Хочу побажати всім вам перемог у спорті, перемог у житті і, звичайно, перемоги нашій Україні».Запрошені на урочистість представники спортивної спільноти за значні спортивні досягнення та внесок у розвиток фізкультури і спорту міської територіальної громади отримали Почесні грамоти та Подяки Луцького міського голови. Ті, хто досягнув найбільших успіхів у спорті, отримали грошові сертифікати на 5000, 10000 та 20000 грн.
Серед відзначених – призери чемпіонатів світу, Європи, учасники олімпійських ігор, тренери-викладачі спортивних шкіл, представники спортивних федерацій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721539315)
Янеробот
Показати IP
9 Вересня 2023 05:07
Це наші потенційні захисники? Чи в них спини болять в разі чого?
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
У волинському селі за 14 мільйонів зроблять дорогу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
21 липня: свята, події, факти. День металургів і гірників в Україні та Міжнародний день нездорової їжі
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Сьома людина на планеті вилікувалася від ВІЛ: що відомо про дивовижний випадок
20 Липня 2024 23:36
20 Липня 2024 23:36
Відбувся штрафом: судили волинянина, який купив посвідчення тракториста![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
20 Липня 2024 23:08
На луцьких ринках перевіряють кавуни: чи є в них нітрати
20 Липня 2024 22:40
20 Липня 2024 22:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.