У Луцьку відзначили 9-ту річницю створення Національної гвардії
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/03-24/358207/a12.jpg)
Сьогодні, 24 березня, напередодні Дня Національної гвардії у Палаці культури Луцька відбулися урочистості. Цього року відзначають 9-ту річницю створення цього військового формування.
Про це повідомляє Луцька міська рада.
На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.Звертаючись до колег, командир військової частини 1141 Національної гвардії Василь Гуртовий висловив вдячність за відданість військовій присязі та зауважив, що професіоналізм гвардійців оцінений на найвищому рівні.Зі словами вітань до військовослужбовців звернулась заступник міського голови Ірина Чебелюк. «Повноваження функцій Національної гвардії з початку повномасштабного вторгнення посилились. Ви як ніхто усвідомлюєте, що кожен день може принести і тривожні вісті, і неприємні новини, але ви вірите у Перемогу та наше велике майбутнє. Нехай ця віра не згасає у ваших серцях, адже Україна вистоїть та переможе. Нехай Господь посилає вам здоров'я та довгих років життя», - зазначила вона й з нагоди свята вручила нацгвардійцям відзнаки від міської ради.Нацгвардійців також нагородили подяками та грамотами від керівництва обласної влади. Патріотичні пісні та концертні номери стали символічним дарунком для присутніх.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Луцька міська рада.
На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, захищаючи територіальну цілісність України.Звертаючись до колег, командир військової частини 1141 Національної гвардії Василь Гуртовий висловив вдячність за відданість військовій присязі та зауважив, що професіоналізм гвардійців оцінений на найвищому рівні.Зі словами вітань до військовослужбовців звернулась заступник міського голови Ірина Чебелюк. «Повноваження функцій Національної гвардії з початку повномасштабного вторгнення посилились. Ви як ніхто усвідомлюєте, що кожен день може принести і тривожні вісті, і неприємні новини, але ви вірите у Перемогу та наше велике майбутнє. Нехай ця віра не згасає у ваших серцях, адже Україна вистоїть та переможе. Нехай Господь посилає вам здоров'я та довгих років життя», - зазначила вона й з нагоди свята вручила нацгвардійцям відзнаки від міської ради.Нацгвардійців також нагородили подяками та грамотами від керівництва обласної влади. Патріотичні пісні та концертні номери стали символічним дарунком для присутніх.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Де на Волині військові можуть безкоштовно полікувати зуби
Сьогодні 06:15
Сьогодні 06:15
До 2050 року більшість міст світу не зможуть приймати літню Олімпіаду через спеку. Дослідження
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
13 серпня: свята, події, факти. День шульги, перше таксі та запатентовано телефон-автомат![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Google остаточно вимикає монетизацію у Росії. Їхні блогери тепер не зможуть заробляти на рекламі
12 Серпня 2024 23:44
12 Серпня 2024 23:44
У психлікарні біля Луцька запланували ремонт за 10 мільйонів![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
![](/public/images/logo.png)
12 Серпня 2024 23:25
Працедавці Волині перерахували на соцпотреби 5,9 млрд єдиного внеску
12 Серпня 2024 23:07
12 Серпня 2024 23:07
У волинянина знайшли кілограм наркотиків. За це він може сістри на три роки
12 Серпня 2024 22:59
12 Серпня 2024 22:59
На Запоріжжі будують шість підземних шкіл. Вже восени там будуть навчатися діти
12 Серпня 2024 22:30
12 Серпня 2024 22:30
Речі кам’яної доби, предмети побуту й рушник із Сибіру: чим багатий сільський музей на Волині
12 Серпня 2024 22:11
12 Серпня 2024 22:11
Зупинилося серце військового з Волині Олександра Шевчука
12 Серпня 2024 21:52
12 Серпня 2024 21:52
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.