У Луцьку відремонтують двір, за який мешканці «воювали» більше 30 років
![](/resize/450x279/r/files/news/2020/06-16/294367/original-photo004.jpg)
У Луцьку цього тижня планують оголосити тендерну процедуру на капітальний ремонт прибудинкової території на проспекті Відродження, 9 та 11 та тротуару на проспекті Молоді.
Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у фейсбук.
«Є у Луцьку такий двір по пр. Відродження, 9, 11. Мешканці воюють за ремонт прибудинкової території вже більше 30 років. На підтвердження цього до звернення додали вирізку з газети від 25.08.1989 року. На фото – заступник міськвиконкому А. А. Поха та мешканці будинків, один з яких сьогодні приходив до мене. Цього тижня оголошуємо тендерну процедуру на капітальний ремонт. Приступити до виконання робіт можна буде вже в середині липня» – йдеться у дописі.
Також запланований ремонт тротуару на проспекті Молоді, під час якого облаштують невеличкий сквер у зеленій зоні на перетині проспекту Відродження та Молоді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у фейсбук.
«Є у Луцьку такий двір по пр. Відродження, 9, 11. Мешканці воюють за ремонт прибудинкової території вже більше 30 років. На підтвердження цього до звернення додали вирізку з газети від 25.08.1989 року. На фото – заступник міськвиконкому А. А. Поха та мешканці будинків, один з яких сьогодні приходив до мене. Цього тижня оголошуємо тендерну процедуру на капітальний ремонт. Приступити до виконання робіт можна буде вже в середині липня» – йдеться у дописі.
Також запланований ремонт тротуару на проспекті Молоді, під час якого облаштують невеличкий сквер у зеленій зоні на перетині проспекту Відродження та Молоді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Покровський напрямок лишається найпекельнішим: за добу відбито 52 ворожі атаки, – Генштаб
Сьогодні 09:15
Сьогодні 09:15
«Війна показує людську сутність». Як на Волині перепочиває і тренується бригада ім. Івана Богуна
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
В уряді назвали втрати зернових через спеку
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині 60 людей мають статус жертв торгівлі людьми
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.