USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.20 41.38
  • PLN 10.60 10.75

У Луцьку відновили зупинку громадського транспорту біля Старого ринку

25 Січня 2022 10:51
Відповідно до рішення виконавчого комітету від 18 січня 2022 року у Луцьку відновили функціювання зупинки «Центральний ринок».

Про це інформують на сайті Луцької міської ради.

Так, рішенням виконавчого комітету було внесено зміни до рішення від 15.05.2019 № 295-1 «Про затвердження переліку зупинок міського електро- та автомобільного транспорту регулярних пасажирських перевезень» та відновлено функціонування зупинки «Центральний ринок».

Місце розташування – вул. Глушець парний бік за поворотом на вул. Замкову.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Юра Рабон Показати IP 25 Січня 2022 11:03
Тепер і знесений ринок відновіть!
скептик до Юра Рабон Показати IP 25 Січня 2022 11:50
для того треба мати здоровий глузд
лучанка Показати IP 25 Січня 2022 11:06
Це геніально закрити а потім Подвиг зробити.
волинь чемпіон Показати IP 25 Січня 2022 11:34
Якщо це буде зупинка для висадки-посадки то добре, а якщо там маршрутки будуть стояти по 20-30 хвилин, то знову буде корок.
Анонім до волинь чемпіон Показати IP 25 Січня 2022 11:54
Біля медучилища стоять,тебе це не хвилює?Дороги не чищені тебе теж не хвилюють?
Василь Показати IP 25 Січня 2022 12:46
На жаль.рішення про зупинку було прийнято непродумано.Без перенесення м"ясо-молочних та ковбасного павільйонів перенести ринок неможливо.Навіть 10 бульдозерів не допоможуть.Але треба приблизно такі побудувати на Новому-але це досить затратно.І ще підстанція.Маємо непродуманість рішень міськради.
ЗнайЮ Показати IP 25 Січня 2022 13:03
Не відновили, а дозволили знову зупинятись громадському транспорту. А зупинка як була обшарпана такою і залишилась. Чергове підміна понять.
Лучанин. Показати IP 25 Січня 2022 14:35
Потрібно і будівлю зупинку знести і побудувати нову з таблом прибуття маршруток і тролейбусів.
Ех Показати IP 25 Січня 2022 16:13
Закриття зупинки - перший крок закриття ринку. Відкриття зупинки - гроші закінчились, нехай буде базар!!!
лучанка Показати IP 25 Січня 2022 23:29
Не все відразу).....За останні роки хоч щось почало вимальовуватись.....