USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.74

У Луцьку відкривають центр вакцинації дітей від COVID-19

30 Листопада 2021 10:11
Із 30 листопада у Луцьку починають проводити щеплення дітей віком із 12 до 18 років від COVID-19 вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech на базі Луцької міської дитячої поліклініки.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомила директорка КП «Луцька міська дитяча поліклініка» Оксана Лєщинська.

«Щоденно ми отримували численні звернення батьків із проханням про здійснення вакцинації дітей для захисту від коронавірусної інфекції. Тому, одними з перших в Україні, організували проведення щеплень», – йдеться у дописі.

Вакцинація буде проводитись у поліклініці на вул. Чорновола, 1 у відділенні денного стаціонару (3 поверх) щовівторка та щочетверга. Для початку роботи набирають мінімум шістьох дітей, оскільки флакон вакцини містить 6 доз.

Попередньо записатися можна за телефоном (0332) 71 85 62.

В день проведення профілактичного щеплення дитину, у присутності одного з батьків або законного представника, а також дитину, якій вже виповнилось 16 років, має оглянути лікар, із яким укладена декларація.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
1 Показати IP 30 Листопада 2021 10:25
А якщо є недовіра до цієї поліклініки і що далі.
Доктор Показати IP 30 Листопада 2021 10:27
Давно пора,в роддомі теж. Бо батьки можуть відмовитись потім від прививки, а так народилась дитина, на другий день привите і все. Здорова країна майбутнего.
Анонім до Доктор Показати IP 30 Листопада 2021 14:27
Ви, схоже , людина нездорова. Якщо таке пишете.
Людина шкиряк. Показати IP 30 Листопада 2021 10:41
Як це недовіра? Тож нам Америка разом с супруном, всю медицину реформувала. То шо то до влади недовіра? Згинь на ботоферму до Путіна свого.
Мама Показати IP 30 Листопада 2021 11:23
То випробування, а тепер і на дітях?
Бабця Показати IP 30 Листопада 2021 11:36
Де ви знайшли ворогів-баттків,своїм дітям?
Доктор Показати IP 30 Листопада 2021 11:52
Дикуни, крім того на діточок після вакцинації, чекають смаколики))
1 до Доктор Показати IP 30 Листопада 2021 12:04
да зеленського тисяча
Назар Показати IP 30 Листопада 2021 12:18
Подивіться ютуб канал Глогер 3. Там багато інформації про те, що зараз відбувається.
Волинь Показати IP 30 Листопада 2021 12:53
Читаю коменти....Ніякий цивілізований світ нам не світить...? Дикуни з лісу...
Сс до Волинь Показати IP 30 Листопада 2021 13:20
Так. Згідний. Дикуни! Потрібно як цивілізовані ставати в чергу з діточками і ще цілувати руку великого хазяїна за те, що дозволив прийняти участь в експерименті над нами..
Анонім до Сс Показати IP 30 Листопада 2021 18:53
чи чинні норми про те, що ефективність вакціни повинні перевіряти протягом 5 років; а безпечність вакціни перевіряють 10-15 років для дорослих; 20 років - для дітей?
Юля до Волинь Показати IP 30 Листопада 2021 13:24
Здорове життя дорожче.
Громадська думка. Показати IP 30 Листопада 2021 13:45
До С. с. Кращій комент!!! . І ще, люди не порузмнішають ніколи. Тому, що читаючих кожен день українців всього 3 відсоткі. 17 відсотків читають 2-3 рази на тиждень, решта просто вміють читати та писати. P. S. Читати не соц мережі!