У Луцьку відкрили виставку-конкурс великодньої писанки «Писанковий дивосвіт»
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/04-07/359024/s18.png)
Сьогодні, 7 квітня, у артгалереї «Луцьк» (вул. Богдана Хмельницького, 1) стартувала виставка дитячих писанок «Писанковий дивосвіт», яка в період Великодніх свят традиційно працює для жителів міської територіальної громади.
Про це повідомляє Луцька міська рада.
На цьому мистецькому майданчику щороку представлені кращі дитячі писанки. До слова, цей конкурс у Луцькій художній школі організовують з 1996-го року.Цьогоріч це вже 27-ма виставка. В експозиції представлені 721 авторська робота 209-ти учасників, виконаних у традиційній манері – восковим розписом, з фарбуванням природними або хімічними барвниками. Крім вихованців Луцької художньої школи, тут представлені роботи учнів КЗ «Княгининівська школа мистецтв» та мистецької студії «Барва».
В урочистому відкритті виставки «Писанковий дивосвіт» взяли участь директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів, директор Луцької художньої школи Віра Конська та заступник директора цього мистецького закладу Людмила Салинська, учні художньої школи, їхні батьки та друзі.
Тетяна Гнатів після вітальних слів оголосила переможців конкурсу і вручила їм відзнаки Луцького міського голови – дипломи та подарунки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Луцька міська рада.
На цьому мистецькому майданчику щороку представлені кращі дитячі писанки. До слова, цей конкурс у Луцькій художній школі організовують з 1996-го року.Цьогоріч це вже 27-ма виставка. В експозиції представлені 721 авторська робота 209-ти учасників, виконаних у традиційній манері – восковим розписом, з фарбуванням природними або хімічними барвниками. Крім вихованців Луцької художньої школи, тут представлені роботи учнів КЗ «Княгининівська школа мистецтв» та мистецької студії «Барва».
В урочистому відкритті виставки «Писанковий дивосвіт» взяли участь директор департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів, директор Луцької художньої школи Віра Конська та заступник директора цього мистецького закладу Людмила Салинська, учні художньої школи, їхні батьки та друзі.
Тетяна Гнатів після вітальних слів оголосила переможців конкурсу і вручила їм відзнаки Луцького міського голови – дипломи та подарунки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Дитсадок поблизу Луцька утеплять за чотири мільйони![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Понад 20 сортів овочів та ягідних культур: досвід фермерського господарства біля Луцька
Сьогодні 07:42
Сьогодні 07:42
Зазіхнув на засіб від бур’янів: уродженця Абхазії на Волині вкотре покарали за крадіжки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:14
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:14
Громада на Волині за 38 тисяч продає комунальну землю![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:46
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:46
Мав допомагати батькам-пенсіонерам: волинянина посадили на три роки, бо не взяв повістку![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:18
Свідчить про давні практики управління водою: в Індії виявили тисячолітній трубопровід
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Лучанин обікрав магазин, а вдома тримав патрони до пістолета. Як його покарали![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
![](/public/images/logo.png)
11 Серпня 2024 23:35
Звичайна нісенітниця: Лукашенко збрехав про українські дрони над Білоруссю
11 Серпня 2024 23:07
11 Серпня 2024 23:07
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.