У Луцьку відкрили Центр життєстійкості «FOX HOUSE»
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/05-16/382672/a20.jpeg)
Сьогодні, 16 травня, відбулася зустріч із нагоди відкриття Центру життєстійкості «FOX HOUSE» у Луцьку. Центри Життєстійкості – це пріоритетний проєкт Міністерства соціальної політики України і є складовою Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» Першої леді Олени Зеленської.
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Українська незламність має велику ціну. Більшість українців уже отримали тривожні розлади, а ПТСР мають зараз не лише військові, а й мирні жителі міст і сіл: починаючи від дітей, які бачили загибель батьків, – до дорослих, у котрих російськими обстрілами вбило цілу родину.Ментальне здоров’я - це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві.
Читати ще: Міністерка соціальної політики України відвідала Центр життєстійкості у Нововолинську
Зіштовхуючись зі стресом, у тому числі через повномасштабну війну, не кожен може самостійно допомогти собі. Проте турбота про своє емоційне здоров’я є надзвичайно важливою. ⠀ ⠀
Саме тому і створився простір безпеки «FOX HOUSE», безбар'єрності і підтримки для кожного, хто цього потребує!⠀Читати ще: Будь-яка допомога має починатися в громаді: як на Волині працюють координатори програми ментального здоров’я
Це місце, де спеціалісти навчатимуть бути емоційно та ментально-стабільним, навіть за кризових умов, а також:
підкажуть, які соціальні послуги можна отримати в громаді;
нададуть професійну психологічну підтримку;
створять дружній простір громади для навчання, спілкування та відпочинку;
навчатимуть адаптації осіб/сімей/групи осіб до кризових ситуацій, та як набути навичок стресостійкості;
підтримуватимуть психічне здоров’я та працюватимуть над зниженням загального рівня тривожності серед населення;
допоможуть зміцнити сімейні і родинні зв’язки;
сприяють підвищенню соціальної згуртованості територіальної громади.«Якщо ми будемо впевнено почуватися у своїй громаді – ми будемо впевнено почуватись у своїй країні. Ментальне здоров'я нації - понад усе !
Запрошуємо всіх мешканців громади, а особливо – Захисників і Захисниць та членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, громадян, які постраждали від війни, людей, які потрапили в складні життєві обставини – наразі це практично кожен із нас, відвідати Центр життєстійкості «FOX HOUSE», за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 67.
Стежте за оновленнями та приєднуйтеся до Центру Життєстійкості «FOX HOUSE»», - йдеться у повідомленні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Українська незламність має велику ціну. Більшість українців уже отримали тривожні розлади, а ПТСР мають зараз не лише військові, а й мирні жителі міст і сіл: починаючи від дітей, які бачили загибель батьків, – до дорослих, у котрих російськими обстрілами вбило цілу родину.Ментальне здоров’я - це непомітний, але водночас головний двигун людини, що дозволяє не лише повноцінно жити, а й ефективно функціонувати у суспільстві.
Читати ще: Міністерка соціальної політики України відвідала Центр життєстійкості у Нововолинську
Зіштовхуючись зі стресом, у тому числі через повномасштабну війну, не кожен може самостійно допомогти собі. Проте турбота про своє емоційне здоров’я є надзвичайно важливою. ⠀ ⠀
Саме тому і створився простір безпеки «FOX HOUSE», безбар'єрності і підтримки для кожного, хто цього потребує!⠀Читати ще: Будь-яка допомога має починатися в громаді: як на Волині працюють координатори програми ментального здоров’я
Це місце, де спеціалісти навчатимуть бути емоційно та ментально-стабільним, навіть за кризових умов, а також:
підкажуть, які соціальні послуги можна отримати в громаді;
нададуть професійну психологічну підтримку;
створять дружній простір громади для навчання, спілкування та відпочинку;
навчатимуть адаптації осіб/сімей/групи осіб до кризових ситуацій, та як набути навичок стресостійкості;
підтримуватимуть психічне здоров’я та працюватимуть над зниженням загального рівня тривожності серед населення;
допоможуть зміцнити сімейні і родинні зв’язки;
сприяють підвищенню соціальної згуртованості територіальної громади.«Якщо ми будемо впевнено почуватися у своїй громаді – ми будемо впевнено почуватись у своїй країні. Ментальне здоров'я нації - понад усе !
Запрошуємо всіх мешканців громади, а особливо – Захисників і Захисниць та членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, громадян, які постраждали від війни, людей, які потрапили в складні життєві обставини – наразі це практично кожен із нас, відвідати Центр життєстійкості «FOX HOUSE», за адресою: м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 67.
Стежте за оновленнями та приєднуйтеся до Центру Життєстійкості «FOX HOUSE»», - йдеться у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
Сьогодні 22:16
Сьогодні 22:16
ВАКС обрав запобіжний захід нардепу Задорожньому, якого підозрюють у вимаганні хабаря
Сьогодні 21:38
Сьогодні 21:38
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.