У Луцьку відкрили музейний дворик
![](/resize/450x180/r/files/news/2021/05-18/315409/5798239838186626.jpg)
У Волинському краєзнавчому музеї відкрили музейний дворик.
Про це розповіла Суспільному директорка музею Оксана Важатко.
У музейному дворику розгорнули пересувну виставку «Люди свободи», яка презентує постаті українського визвольного руху.
Також тут діє експозиція костюмів слов’ян Київської Русі та панянок у середньовічних шатах. «Одяг виготовляли за історичними зразками», – каже молодша наукова співробітниця Волинського краєзнавчого музею Андріана Зозуля.Директорка музею Оксана Важатко розповіла, що пандемія змусила колектив шукати нові форми спілкування із відвідувачами. Музейники запровадили онлайн-виставки та експозиції просто неба. Нині усі екскурсії відбуваються з дотриманням карантинних вимог.
У фондах Волинського краєзнавчого музею зберігають понад 300 тисяч експонатів. Зі слів Оксани Важатко, їх постійно поповнюють археологічними знахідками, експонатами, вилученими на митниці, пошуковими роботами науковців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла Суспільному директорка музею Оксана Важатко.
У музейному дворику розгорнули пересувну виставку «Люди свободи», яка презентує постаті українського визвольного руху.
Також тут діє експозиція костюмів слов’ян Київської Русі та панянок у середньовічних шатах. «Одяг виготовляли за історичними зразками», – каже молодша наукова співробітниця Волинського краєзнавчого музею Андріана Зозуля.Директорка музею Оксана Важатко розповіла, що пандемія змусила колектив шукати нові форми спілкування із відвідувачами. Музейники запровадили онлайн-виставки та експозиції просто неба. Нині усі екскурсії відбуваються з дотриманням карантинних вимог.
У фондах Волинського краєзнавчого музею зберігають понад 300 тисяч експонатів. Зі слів Оксани Важатко, їх постійно поповнюють археологічними знахідками, експонатами, вилученими на митниці, пошуковими роботами науковців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721233700)
Є
Показати IP
19 Травня 2021 22:35
Крутяк!)
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.