У Луцьку відбувся клубний турнір Junior Futsal Cup на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом»
![](/resize/450x299/r/files/news/2020/08-17/298433/WhatsApp Image 2020-08-17 at 09.15.10.jpeg)
Переможцем ll клубного турніру з футзалу серед дітей Junior Futsal Cup на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» стала команда «Олімпія», друге місце посіла команда «Юніор Мідас», третє місце – «Любарт», четверте місце – «Універсал».
Як повідомили у пресслужбі Фонду, змагання відбувалися протягом двох днів, 14 і 15 серпня, на майданчику луцької ЗОШ №25. Змагалися чотири вікові групи. Футболісти кожної вікової групи отримали медалі, а кращі гравці команди були відзначені статуетками. Команди-переможці отримали кубки.
«Нарешті ми маємо змогу проводити такі спортивні заходи. Тому що турніри на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» очікують всі. Вони завжди відбуваються з гарним настроєм і з гарними нагородами, подарунками», – розповідає заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода. – Зголосилося дуже багато команд, однак через карантинні обмеження ми не можемо приймати більш як чотири команди в одній віковій групі. Сподіваюсь, що скоро все налагодиться і ми зможемо проводити повноцінні змагання».Кращі гравці турніру
U7
«Олімпія» – Романюк Нестор
«Юніор Мідас» – Довгорук Стас
«Універсал»– Солодуха Денис
«Любарт»– Гапонюк Артем
U9
«Олімпія» – Тімух Богдан
«Юніор Мідас» –Матящук Арсен
«Універсал»– Комар Нестор
«Любарт» – Климчук Максим
U11
«Олімпія» – Гресик Назар
«Юніор Мідас» – Вишневський Ілля
«Універсал» – Гуртовий Дмитро
«Любарт» – Орел Стас
U13
«Олімпія» – Неділенько Максим
«Юніор Мідас» – Пікула Юрій
«Універсал»– Дмитрук Артем
«Любарт»– Гайдучик Макс
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомили у пресслужбі Фонду, змагання відбувалися протягом двох днів, 14 і 15 серпня, на майданчику луцької ЗОШ №25. Змагалися чотири вікові групи. Футболісти кожної вікової групи отримали медалі, а кращі гравці команди були відзначені статуетками. Команди-переможці отримали кубки.
«Нарешті ми маємо змогу проводити такі спортивні заходи. Тому що турніри на призи Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» очікують всі. Вони завжди відбуваються з гарним настроєм і з гарними нагородами, подарунками», – розповідає заступниця голови правління Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода. – Зголосилося дуже багато команд, однак через карантинні обмеження ми не можемо приймати більш як чотири команди в одній віковій групі. Сподіваюсь, що скоро все налагодиться і ми зможемо проводити повноцінні змагання».Кращі гравці турніру
U7
«Олімпія» – Романюк Нестор
«Юніор Мідас» – Довгорук Стас
«Універсал»– Солодуха Денис
«Любарт»– Гапонюк Артем
U9
«Олімпія» – Тімух Богдан
«Юніор Мідас» –Матящук Арсен
«Універсал»– Комар Нестор
«Любарт» – Климчук Максим
U11
«Олімпія» – Гресик Назар
«Юніор Мідас» – Вишневський Ілля
«Універсал» – Гуртовий Дмитро
«Любарт» – Орел Стас
U13
«Олімпія» – Неділенько Максим
«Юніор Мідас» – Пікула Юрій
«Універсал»– Дмитрук Артем
«Любарт»– Гайдучик Макс
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:08
Оштрафували на 34 тисячі: біля Луцька чоловіка вдруге за рік зловили п’яним за кермом авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:39
Вночі сили ППО знищили 35 «шахедів» із 39
Сьогодні 08:41
Сьогодні 08:41
За місяць яйця на Волині здорожчали майже на 30%
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
Біля Луцька за три мільйони продають будівлю котельні. Фото
Сьогодні 07:43
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 07:43
У волинському селі за 14 мільйонів зроблять дорогу![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:19
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.