У Луцьку відбулось паломництво до унікальної реліквії
![](/resize/450x299/r/files/news/2019/09-22/277013/cb-1.jpg)
У день Різдва Пресвятої Богородиці та Її Холмського чудотворного образа в Луцьку відбулося щорічне паломництво до цієї святині, що зберігається у Музеї волинської ікони та датується ХІ ст.
Про це повідомили у пресслужбі Волинської єпархії ПЦУ.
Після Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці хресний хід вирушив до музею. Тут, на ґанку, встановили ікону в спеціальному кивоті, перед якою відбувся акафіст Пресвятій Богородиці.
Богослужіння очолив канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, із ним правили декани: Свято-Троїцького собору – протоієрей Микола Нецькар, луцький міський – протоієрей Михайло Онищук, луцький районний – протоієрей Володимир Присяжнюк. Учасниками прощі були також інше духовенство, викладачі та студенти Волинської православної богословської академії, багато мирян.
На завершення акафіста до музею приїхав митрополит Луцький і Волинський Михаїл, який цього дня звершував Божественну Літургію в с. Берестяни Цуманського деканату.
Високопреосвященний, згадуючи вислів «скажи, хто твій друг, і я скажу хто – ти», побажав паломникам дружити зі святими і завжди з відкритим серцем приходити до них.
На завершення із словами вдячності до присутніх звернулася й завідувач музею Тетяна Єлісєєва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у пресслужбі Волинської єпархії ПЦУ.
Після Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці хресний хід вирушив до музею. Тут, на ґанку, встановили ікону в спеціальному кивоті, перед якою відбувся акафіст Пресвятій Богородиці.
Богослужіння очолив канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, із ним правили декани: Свято-Троїцького собору – протоієрей Микола Нецькар, луцький міський – протоієрей Михайло Онищук, луцький районний – протоієрей Володимир Присяжнюк. Учасниками прощі були також інше духовенство, викладачі та студенти Волинської православної богословської академії, багато мирян.
На завершення акафіста до музею приїхав митрополит Луцький і Волинський Михаїл, який цього дня звершував Божественну Літургію в с. Берестяни Цуманського деканату.
Високопреосвященний, згадуючи вислів «скажи, хто твій друг, і я скажу хто – ти», побажав паломникам дружити зі святими і завжди з відкритим серцем приходити до них.
На завершення із словами вдячності до присутніх звернулася й завідувач музею Тетяна Єлісєєва.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723325301)
Анатоль_ Бідзюра
Показати IP
23 Вересня 2019 09:51
"Паломництво", українською, звучить "проща". Бо прочани не ламили там палок. :)))
На аукціоні продають майно волинського цукрового заводу
10 Серпня 2024 23:36
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:36
Заплатить штраф: волинянка потрапила до суду, бо її собака душив сусідських курчат![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 23:08
Населення скоротиться вдвічі: Росії загрожує демографічна катастрофа
10 Серпня 2024 22:39
10 Серпня 2024 22:39
У понеділок в Луцьку прощатимуться з Героєм Юрієм Кушніром
10 Серпня 2024 22:11
10 Серпня 2024 22:11
Басейн луцької школи оновлять![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
![](/public/images/logo.png)
10 Серпня 2024 21:43
Поміняв діджейське приладдя на пульт управління дроном: історія бійця зі сталевої сотки
10 Серпня 2024 21:14
10 Серпня 2024 21:14
ЗСУ підірвали в Чорному морі газову вишку із десятками окупантів. Відео
10 Серпня 2024 20:45
10 Серпня 2024 20:45
На Донеччині загинув воїн з Волині Михайло Водонос
10 Серпня 2024 20:18
10 Серпня 2024 20:18
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.