У Луцьку відбудеться чемпіонат Європи з легкоатлетичних багатоборств
6-7 липня у Луцьку відбудеться Командний чемпіонат Європи з легкоатлетичних багатоборств. Це престижні змагання європейського рівня.
Два дні, 6 та 7 липня, у Луцьку змагатимуться спортсмени з 8 європейських збірних: України, Білорусі, Франції, Великої Британії, Швейцарії, Іспанії, Естонії та Нідерландів. Такий представницький турнір у місті проводитиметься вперше, йдеться на сайті міськради.
22 лютого у Луцьку відбулося засідання організаційного комітету. Обговорити основні напрямки підготовки до чемпіонату та його проведення зібралися радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик та його заступник Катерина Шкльода, перший віце-президент Федерації легкої атлетики України, голова Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк, начальник організаційного відділу Олена Барська, генеральний секретар секретаріату Федерації легкої атлетики України Михайло Медведь, представники Федерації легкої атлетики України.
Радник міського голови Ігор Поліщук зазначив, що це важлива подія для Луцька. За його словами, до нашого міста завітає багато гостей. Тож важливо гарно попрацювати, аби змагання відбулися на належному рівні. Тому члени організаційного комітету мають кілька місяців, аби все якнайкраще підготувати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Два дні, 6 та 7 липня, у Луцьку змагатимуться спортсмени з 8 європейських збірних: України, Білорусі, Франції, Великої Британії, Швейцарії, Іспанії, Естонії та Нідерландів. Такий представницький турнір у місті проводитиметься вперше, йдеться на сайті міськради.
22 лютого у Луцьку відбулося засідання організаційного комітету. Обговорити основні напрямки підготовки до чемпіонату та його проведення зібралися радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Костянтин Петрочук, директор департаменту сім'ї, молоді та спорту Олексій Веремійчик та його заступник Катерина Шкльода, перший віце-президент Федерації легкої атлетики України, голова Федерації легкої атлетики Волинської області Володимир Рудюк, начальник організаційного відділу Олена Барська, генеральний секретар секретаріату Федерації легкої атлетики України Михайло Медведь, представники Федерації легкої атлетики України.
Радник міського голови Ігор Поліщук зазначив, що це важлива подія для Луцька. За його словами, до нашого міста завітає багато гостей. Тож важливо гарно попрацювати, аби змагання відбулися на належному рівні. Тому члени організаційного комітету мають кілька місяців, аби все якнайкраще підготувати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Марс приховує запаси рідкої води, що можуть покрити планету
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
Науковці знайшли нову причину раннього старіння: вона пов'язана з батьками й алкоголем
Сьогодні 00:22
Сьогодні 00:22
14 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день каліграфії, запатентовано електричний лічильник
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Нідерландець побив світовий рекорд, пройшовши босоніж майже 3,5 тисячі кілометрів
13 Серпня 2024 23:38
13 Серпня 2024 23:38
В Африці оголосили надзвичайну ситуацію через спалах віспи мавп
13 Серпня 2024 23:18
13 Серпня 2024 23:18
У Литві розкрили схему контрабанди товарів до Росії на суму майже 2 млн євро
13 Серпня 2024 23:00
13 Серпня 2024 23:00
На Волині за тиждень вилучили з водойм понад пів кілометра браконьєрських риболовних сіток
13 Серпня 2024 22:39
13 Серпня 2024 22:39
Росія може оголосити нову хвилю мобілізації через високі втрати на фронті, – Bloomberg
13 Серпня 2024 22:22
13 Серпня 2024 22:22
Волинянин ледь не сів на два роки за купівлю посвідчення водія![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
![](/public/images/logo.png)
13 Серпня 2024 22:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.