USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.75

У Луцьку урочисто підняли прапор ЄС

11 Травня 2017 17:53
У Луцьку з нагоди Дня Європи урочисто підняли прапори України та Євросоюзу.

До слова, саме сьогодні, 11 травня, Рада Європейського союзу затвердила законодавчу пропозицію про скасування короткострокових віз для громадян України. Відтак, символічним стало проведення урочистостей у місті Луцьку з нагоди відзначення Дня Європи в Україні саме в цей день, повідомиляють у відділі інформаційної політики ОДА.

Зокрема, урочиста церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу відбулась у Луцьку на Київському майдані, перед будівлею облдержадміністрації. Серед присутніх – представники влади, громадськості, засобів масової інформації.



Опісля команди начальника обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені «Героїв Небесної сотні» Павла Боснюка, ліцеїсти внесли стяги. Право підняти прапори України та ЄС надали губернатору Володимиру Гунчику, а також учням 11 класу гімназії № 4 Вікторії Назарук і Євгену Радчуку.

Аналогічні заходи відбулись у всіх населених пунктах області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
123 Показати IP 11 Травня 2017 17:56
Ще один невеликий крок в сторону цивілізації, подалі від тайожної дичини.
корінний лучанин до 123 Показати IP 11 Травня 2017 19:26
Ви спочатку пройдіть шлях еволюції від дикунів до цивілізованих людей,а потім будете примазуватись до чивілізації.
також лучанин до корінний лучанин Показати IP 11 Травня 2017 20:09
Дуже добре, що ви та вам подібні, навіть в розмові відділяєтесь від українців, дуже добре. А на рахунрок дикунів, то до ваших очевидно родичів, і того недлугого полудурка "можем поторить".
Коля Показати IP 11 Травня 2017 19:47
Куда крок? Ми скоро Африку перегоним!
Всезнайко Показати IP 11 Травня 2017 20:17
Піпєц, свято... Побачу, що ви скажете, як вас разів 10 повернуть додому з кордону.
Анонім до Всезнайко Показати IP 11 Травня 2017 23:45
Х.з. щось грузинів не повертають, а нас будуть? Знаєш якусь тайну?
ОЛЕГ Показати IP 11 Травня 2017 20:22
Сбылась мечта ид***ов !!
Лопатою по ваті до ОЛЕГ Показати IP 11 Травня 2017 20:38
Вы не переживайте так, берегите силы, вам еще петуха с г*вна лепить ва славу раиськи, и кадыровцев обслуживать.
корінний лучанин до Лопатою по ваті Показати IP 11 Травня 2017 21:56
Дурник?
59 Показати IP 11 Травня 2017 22:05
Прочитав коментарі,складається враження,що кремлівські с...окупували захід україни
Лопатою по ваті до 59 Показати IP 11 Травня 2017 22:42
Все набагато простіше. Є купка лайна, під назвою парочка смедючих вилупків, які відпрацьовують мордорські гроші. Їх тут парочка, під різними ніками серуть під всіма статтями.
59 Показати IP 11 Травня 2017 22:25
Питання до СБУ : ви читаєте коменти? вас не насторожують коментарі таких "корінних лучан" ?
zeroprint22@outlook. Показати IP 11 Травня 2017 23:22
Хто нас там жде? КОМУ мы потрiбнi