Шукають вхід у підземелля: у Луцьку триває робота над реконструкцією вежі Чарторийських. Відео
У Луцьку продовжують роботи щодо реконструкції вежі Чарторийських. Будують огорожу з частоколу та оглядові зони, ремонтують дах та фасади, проводять роботи з підсилення фундаментів частини оборонної стіни, що збереглась, реставрують підвали монастиря єзуїтів, здійснюють благоустрій території.
Про це повідомляє у фейсбуці радник міського голови Ігор Поліщук.
Реконструкція вежі Чарторийських – найбільш масштабний за часів незалежності України проєкт з відновлення історико-культурної спадщини міста, реставрації існуючих історичних пам’яток та реального збільшення туристичної привабливості Старого міста, який відбувається у рамках реалізації проєкту «Нове життя старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна», який впроваджується програмою «Україна-Польща-Білорусь 2014-2020».
У відновлених пам’ятках заплановано облаштування інтерактивного музею-майстерні лицарства та середньовічних часів, експозиції якого розміщуватимуться у башті Чорторийських та підвалах монастиря єзуїтів.
Відвідувачі матимуть можливість випробувати експоновані обладунки, ознайомитись з особливостями навчального процесу в монастирі у середньовічні часи. Експозиція включатиме воскову фігуру монаха та голограму привида. За допомогою сучасних технологій туристи зможуть побачити як комплекс пам’яток виглядав колись, дізнатися інформацію про буденне життя населення, культуру й архітектуру старого Луцька.
До кінця року усі роботи завершать, тоді для мешканців нашого міста та туристів, відкриється нова локація та можливість повернутися на кількасот років назад.
Окрім того, в межах реалізації проєкту під цокольним поверхом виявлено підземелля, які не описані в історичній літературі. Це новина вже сколихнула відомих науковців, які з нетерпінням чекають, коли ж віднайдуть вхід у досі невідомі приміщення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє у фейсбуці радник міського голови Ігор Поліщук.
Реконструкція вежі Чарторийських – найбільш масштабний за часів незалежності України проєкт з відновлення історико-культурної спадщини міста, реставрації існуючих історичних пам’яток та реального збільшення туристичної привабливості Старого міста, який відбувається у рамках реалізації проєкту «Нове життя старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна», який впроваджується програмою «Україна-Польща-Білорусь 2014-2020».
У відновлених пам’ятках заплановано облаштування інтерактивного музею-майстерні лицарства та середньовічних часів, експозиції якого розміщуватимуться у башті Чорторийських та підвалах монастиря єзуїтів.
Відвідувачі матимуть можливість випробувати експоновані обладунки, ознайомитись з особливостями навчального процесу в монастирі у середньовічні часи. Експозиція включатиме воскову фігуру монаха та голограму привида. За допомогою сучасних технологій туристи зможуть побачити як комплекс пам’яток виглядав колись, дізнатися інформацію про буденне життя населення, культуру й архітектуру старого Луцька.
До кінця року усі роботи завершать, тоді для мешканців нашого міста та туристів, відкриється нова локація та можливість повернутися на кількасот років назад.
Окрім того, в межах реалізації проєкту під цокольним поверхом виявлено підземелля, які не описані в історичній літературі. Це новина вже сколихнула відомих науковців, які з нетерпінням чекають, коли ж віднайдуть вхід у досі невідомі приміщення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
история
Показати IP
29 Травня 2020 18:02
молодцы
? до история
Показати IP
30 Травня 2020 17:24
Яких вхід в підземелля? Вихід шукайте, з того що рік назад наробили!
Коваль Микола
Показати IP
29 Травня 2020 18:37
Шось дехто з тих інтерв'юерів подібний не на наших, а на їхніх !
На Волині попрощалися з військовим Василем Логвинюком
Сьогодні 14:28
Сьогодні 14:28
Зупинилося серце військового з Волині Ігоря Боцька
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Монастир тринітаріїв у Луцьку на старих зображеннях
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Ковельську екстренку відремонтують за 14 мільйонів
Сьогодні 10:08
Сьогодні 10:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.