У Луцьку тривають ремонти доріг та прибудинкових територій. Відео
![](/resize/450x337/r/files/news/2020/08-17/298483/117973072_3375420809190233_6491036373834568696_n.jpg)
Перший заступник міського голови Григорій Недопад, радники міського голови Ігор Поліщук та Юрій Безпятко, директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк здійснили інспекцію ремонтних робіт, що тривають на вулицях та прибудинкових територіях міста Луцька.
Про це повідомив Ігор Поліщук у фейсбуці.
«Продовжуємо активні роботи по ремонту доріг, дворів та тротуарів нашого міста.
Під час традиційної інспекції оглянули наступні об'єкти:
1. Завершуємо поточний ремонт дороги по вул. Мамсурова. Дорога була в жахливому стані, майже непроїзна. Багато лучан, власників підприємств, перевізники зверталися з проханням відремонтувати. Повне завершення - до кінця міста.
2. Триває капремонт тротуару по вул. Глушець з облаштуванням додаткових паркомісць та облаштуванням освітлення. Протяжність ремонту - від колишньої зупинки біля Старого ринку до повороту на зоопарк. Орієнтовний строк виконання - до 10 вересня.
3. Розпочали капремонт прибудинкових територій по вул. Січова, Січова, 3, 3а, 5, 7. Двір був в жахливому стані. Плануємо завершити до середини жовтня.
4. Йде до завершення комплексний ремонт прибудинкових територій по вул. Митрополита Шептицького, 32, 34; проспекту Відродження, 5, вулиці Декабристів, 29, 31. Завершуємо на наступному тижні.
5. Завершуються роботи з ремонту дороги по вул. Данила Шумука.
Найближчим часом починаємо роботи з капремонту дворів за адресою пр. Відродження, 9, 11, вул. Коновальця, 1, 1а, 1б, вул. Щусєва, 18 а також капремонт дорожнього покриття з облаштуванням тротуарів по вул. Ківерцівській, частині пр. Відродження (зі сторони вул. Рівненської) та перехрестя пр. Соборності - вул. Чорновола (від мосту до повороту на вул. Чорновола)», – повідомив Ігор Поліщук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив Ігор Поліщук у фейсбуці.
«Продовжуємо активні роботи по ремонту доріг, дворів та тротуарів нашого міста.
Під час традиційної інспекції оглянули наступні об'єкти:
1. Завершуємо поточний ремонт дороги по вул. Мамсурова. Дорога була в жахливому стані, майже непроїзна. Багато лучан, власників підприємств, перевізники зверталися з проханням відремонтувати. Повне завершення - до кінця міста.
2. Триває капремонт тротуару по вул. Глушець з облаштуванням додаткових паркомісць та облаштуванням освітлення. Протяжність ремонту - від колишньої зупинки біля Старого ринку до повороту на зоопарк. Орієнтовний строк виконання - до 10 вересня.
3. Розпочали капремонт прибудинкових територій по вул. Січова, Січова, 3, 3а, 5, 7. Двір був в жахливому стані. Плануємо завершити до середини жовтня.
4. Йде до завершення комплексний ремонт прибудинкових територій по вул. Митрополита Шептицького, 32, 34; проспекту Відродження, 5, вулиці Декабристів, 29, 31. Завершуємо на наступному тижні.
5. Завершуються роботи з ремонту дороги по вул. Данила Шумука.
Найближчим часом починаємо роботи з капремонту дворів за адресою пр. Відродження, 9, 11, вул. Коновальця, 1, 1а, 1б, вул. Щусєва, 18 а також капремонт дорожнього покриття з облаштуванням тротуарів по вул. Ківерцівській, частині пр. Відродження (зі сторони вул. Рівненської) та перехрестя пр. Соборності - вул. Чорновола (від мосту до повороту на вул. Чорновола)», – повідомив Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722269827)
Отак і Україну будує
Показати IP
17 Серпня 2020 21:17
Оті чиновники здійснювати інспекцію не мають ані права, ані жодних повноважень, ані юридичних підстав ! А якщо здійснюють - то нехай покажуть відповідний сертифікат на зайняття таким видом діяльністі. Може просто ознайомились із ходом будівельних робіт ... . Га, панове журналісти ?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722269827)
Ірина
Показати IP
18 Серпня 2020 00:02
А в той момент,коли вони інспектували ремонт вулиць їм не смерділо від тої нечисті,що скидають очисні в Липлянах?
Замість військового збору можуть підняти інший податок: Стефанчук повідомив подробиці
Сьогодні 19:06
Сьогодні 19:06
Зупинилося серце воїна з Волині Анатолія Демчука
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Після операції стала безплідною: лучанка звинувачує гінеколога пологового в занесенні інфекції
Сьогодні 18:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 18:28
Без дощів і з помірним теплом: волинські синоптики розповіли, чого очікувати від погоди цього тижня
Сьогодні 17:32
Сьогодні 17:32
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.