USD 41.10 41.50
  • USD 41.10 41.50
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.75

На Рівненській 30-річний мотоцикліст потрапив під колеса авто

30 Червня 2017 12:51
ДТП за участю мотоцикла та легкового автомобіл трапилася сьогодні у Луцьку на повороті з вулиці Рівненської на Електроапаратну. Постраждалого мотоцикліста доставили в міську клінічну лікарню, медики оцінюють його стан як стабільний.

Дорожньо-транспортна пригода трапилася в Луцьку близько 12:00.

В управлінні патрульної поліції міста говорять, що, за попередньою інформацією, постраждав лише водій мотоцикла, і є підозри на перелом ноги, ребер та струс мозку.

Що стало причиною ДТП - слідчі ще аналізують.

Постраждалого вже доставили у приймальне відділення Луцької міської клінічної лікарні. Медики розповідають, що чоловік із 1983-го року народження. Його стан оцінюють як стабільний, він при свідомості. Лікарі говорять, що діагноз ще не поставили, бо проводять обстеження, однак додають, що явних переломів не видно.

Фото із сайту ВолиньPost.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ОЛЕГ Показати IP 30 Червня 2017 12:54
Це не мотоциклісти, а САМОЛІКВІДАТОРИ !
ruf Показати IP 30 Червня 2017 13:17
Чому не пишете що Додж на бляхах?
Це не бляхи до ruf Показати IP 30 Червня 2017 14:34
це в нього такі номера,видно не встиг ще чувак переоформити куплену конфісковану машину і їхдити не навчився....
зі сторони до Це не бляхи Показати IP 1 Липня 2017 00:26
автору "Це не бляхи до ruf" срать і срать до такого рівня стажу та кваліфікації водія доджа - даю 100 відсотків. визнаю - правий щодо "не встиг переоформити"
Вітя до ruf Показати IP 30 Червня 2017 18:45
Не факт, просто людина не хоче світити свої номери перед пресою. Логічно : за якими номерами краще ідентифікувати людину? Зараз почнуться переслідування чи погрози в соцмережах, як це зазвичай буває.
Пильний Показати IP 30 Червня 2017 13:51
Класні номера на Доджі
Просто мама Показати IP 30 Червня 2017 13:58
Це певно він біля 12 по Молоді летів, як скажений. Вулиця коротенька, 4 переходи, а він пролетів за пару секунд.
Читач до Просто мама Показати IP 30 Червня 2017 23:19
Я бачу, що Ви добре розбираєтесь в мототехніці. Це китайскій мото, на ньому нереально летіти, в нього максималка 120, а по динаміці його взує будь-яка нормальна іномарк. Не спорю, що хтось і міг пролетіти по Молоді, але явно не такий мото!
лікарі реаніматологи Показати IP 30 Червня 2017 14:06
кажуть, що мотоциклісти - це смертники. Водіям машин ніколи в дзеркала не видно рух мотоцикла. Не реально побачити ! Не спішіть хлопці , благаю Вас, дорогі , любимі українці ! Бережіть життя і здоров'я своє і учасників руху. ЖИВЕМО РАЗ НА БІЛОМУ СВІТІ !
Мотоендуро Показати IP 30 Червня 2017 20:44
Як же задовбали ті автомобіледро***, які говорять про те що всі мотоциклісти "самоліквідатори","фашр","хрустики", немає різниці на якому людина транспорті,все залежить від менталітету самої людини,та світогляду,якщо звичайного автомобіліста посадити за руль мото,то він автоматично стає "фаршом"? Не треба гребсти всіх байкерів під одну ланку,вони звичайні люди як і водії авто, Коли литовські бляхи ганяють по Луцьку за 150,і розбивається мало хто на це уваги звертає,як тільки мото потрапив в ДТП, так все він винний.
Лучанин до Мотоендуро Показати IP 1 Липня 2017 14:56
Мотоцикл-це напівсмерть.Авто для комфорту,мотоцикл для небезпеки життю!
Стас до Лучанин Показати IP 1 Липня 2017 15:01
Не погоджуся з Вами, мотоцикл для душі, а тіло возити і машина підійде.
Марина до Мотоендуро Показати IP 2 Липня 2017 00:07
Зніми окуляри і подивись на якій швидкості мажори ганяють на тачках салонних. Як проти литовських номерів то всі охочі, бо знаєте що такі авто купують роботяги, а як проти крутеликів то всі засцяли, 8ополизи