У Луцьку студент побив чоловіка та вкрав телефон
![](/resize/450x353/r/files/news/2023/11-10/371792/45.jpg)
У Луцьку за побиття чоловіка та крадіжку телефона судили студента Волинського фахового коледжу. Відповідно до ухваленого вироку Луцького міськрайонного суду злочинець відбувся умовним покаранням.
Злочин трапився ввечері 20 травня на вулиці Захарова. Богдан В. під час конфлікту наніс численні удари в обличчя потерпілому. Від одного з таких ударів потерпілий впав та через різкий поворот тулуба зламав ногу. Після цього Богдан В. вкрав у потерпілого телефон Samsung вартістю майже п’ять тисяч гривень.
Внаслідок побиття потерпілий отримав легкі та середні тілесні ушкодження. А Богдан В. наступного дня за допомогою технології PayPass розраховувався вкраденим телефоном у магазинах, додатково завдавши збитків на 780 гривень.
Читати ще: Одного розбійника волинянин відправив у реанімацію: двоє чоловіків, які проникли в будинок, проведуть 7 років у тюрмі
Дії злочинця кваліфікували за ч.1 ст.125, ст.128, ч.4 ст.185 КК України. Богдан В. визнав свою вину та розповів про обставини вчинення злочинів. Він просив вибачення у потерпілого, зазначаючи про добровільне відшкодування завданої шкоди.
Відзначимо, що Богдан В. є студентом третього курсу Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій за освітньо-професійною програмою «Інженерія програмного забезпечення».
Врахувавши думку потерпілого, який просив суворо не карати обвинуваченого, та низку інших обставин, суд замінив реальний термін на п’ять років для Богдана В. роком іспитового терміну.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Злочин трапився ввечері 20 травня на вулиці Захарова. Богдан В. під час конфлікту наніс численні удари в обличчя потерпілому. Від одного з таких ударів потерпілий впав та через різкий поворот тулуба зламав ногу. Після цього Богдан В. вкрав у потерпілого телефон Samsung вартістю майже п’ять тисяч гривень.
Внаслідок побиття потерпілий отримав легкі та середні тілесні ушкодження. А Богдан В. наступного дня за допомогою технології PayPass розраховувався вкраденим телефоном у магазинах, додатково завдавши збитків на 780 гривень.
Читати ще: Одного розбійника волинянин відправив у реанімацію: двоє чоловіків, які проникли в будинок, проведуть 7 років у тюрмі
Дії злочинця кваліфікували за ч.1 ст.125, ст.128, ч.4 ст.185 КК України. Богдан В. визнав свою вину та розповів про обставини вчинення злочинів. Він просив вибачення у потерпілого, зазначаючи про добровільне відшкодування завданої шкоди.
Відзначимо, що Богдан В. є студентом третього курсу Волинського фахового коледжу Національного університету харчових технологій за освітньо-професійною програмою «Інженерія програмного забезпечення».
Врахувавши думку потерпілого, який просив суворо не карати обвинуваченого, та низку інших обставин, суд замінив реальний термін на п’ять років для Богдана В. роком іспитового терміну.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722320411)
Павло
Показати IP
12 Листопада 2023 10:33
Програмісти нинче не ті
Покровський напрямок лишається найпекельнішим: за добу відбито 52 ворожі атаки, – Генштаб
Сьогодні 09:15
Сьогодні 09:15
«Війна показує людську сутність». Як на Волині перепочиває і тренується бригада ім. Івана Богуна
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
В уряді назвали втрати зернових через спеку
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
На Волині 60 людей мають статус жертв торгівлі людьми
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.