У Луцьку собака вкусила дитину за ногу: власника оштрафували та конфіскували у нього тварину
![](/resize/450x296/r/files/news/2023/08-01/365837/uv-sn-vkusila-sobaka-za-ruku-znachennya-tlumachennya-sonnik-v-zabarvlennya-harakter-tvarini-den-tizhnya-5.jpg)
В обласному центрі Волині судили пенсіонера, собака якого вкусила дитину. Луцький міськрайонний суд ухвалив постанову, відповідно до якої оштрафував чоловіка та конфіскував тварину.
Суд встановив, що 20 червня пенсіонер Віктор П. у громадському місці вигулював власну собаку без визначеної породи з кличкою Нюша. Під час вигулу тварина вкусила за ногу малолітню дівчинку, заподіявши шкоди її здоров’ю.
На переконання суду, Віктор П. порушив правила тримання собак, вчинивши адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 154 КУпАП. Чоловік визнав свою вину.
Пенсіонера оштрафували на 1700 гривень та конфіскували собаку. Суд акцентував, що відповідно до санкції ч.3 статті 154 КУпАП конфіскація тварини є безальтернативним видом стягнення.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Суд встановив, що 20 червня пенсіонер Віктор П. у громадському місці вигулював власну собаку без визначеної породи з кличкою Нюша. Під час вигулу тварина вкусила за ногу малолітню дівчинку, заподіявши шкоди її здоров’ю.
На переконання суду, Віктор П. порушив правила тримання собак, вчинивши адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 154 КУпАП. Чоловік визнав свою вину.
Пенсіонера оштрафували на 1700 гривень та конфіскували собаку. Суд акцентував, що відповідно до санкції ч.3 статті 154 КУпАП конфіскація тварини є безальтернативним видом стягнення.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 8
![](/public/images/user_no_foto.png?1722723636)
Александр - 1
Показати IP
8 Серпня 2023 08:02
З конфіскацією жестко.. Але можливо це заставить замислитися інших власників тварин..
![](/public/images/user_no_foto.png?1722723636)
Одинзпацієнтів до Александр - 1
Показати IP
8 Серпня 2023 09:52
Так і має бути.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722723636)
Вася
Показати IP
8 Серпня 2023 11:44
Ще б старого заставили какульки збирати інших собаководів
![](/public/images/user_no_foto.png?1722723636)
Родич дитини
Показати IP
8 Серпня 2023 13:39
Потрібно було собаку оштрафувати,а діда конфіскувати в ізолятор.або обох усипити.Р.S оце б було в стилі нашого правосуддя! А так все як і було раніше:в собаки стрес,в діда інфаркт,в дитини травма.а судді 1700 на карман + премія560( судовий збір).хай живе дибілізація лохів! Слава суддям! Смерть лохам!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722723636)
Федь
Показати IP
8 Серпня 2023 15:29
Нарешті,тих "собаководів"взяли за яйка.
Шкода,що дідона з безхозною собакою.Пора брати упирів-власників з модними собаками без намордників.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722723636)
Пупкін
Показати IP
8 Серпня 2023 19:17
А можливо та собака була єдиною радістю пенсіонера, звичайно що він не правий, та коли я бачу мурчики блатняки гуляють з бійцівськими собака без намордників, то пенсіонер як цап відбувайло
![](/public/images/user_no_foto.png?1722723636)
Анонім до Пупкін
Показати IP
11 Серпня 2023 12:47
До одного місця, чим була та собака для пенсіонера. Він винен в ситуації, конфіскація - правильне рішення. Що змінитися має, так це, щоб "блатняки" вляпувалися не менше, а не щоб пенсіонеру пробачили, бо " він же старий"
![](/public/images/user_no_foto.png?1722723636)
Волиняка
Показати IP
17 Серпня 2023 23:37
Хотіли підзаробити на дідові. Підстава.діло зшито на брехні.
Білорус у Франції намагався розкопати могилу художника ван Гога
3 Серпня 2024 23:31
3 Серпня 2024 23:31
Українські біженці в Німеччині та Нідерландах: скільки повернуться додому. Дослідження
3 Серпня 2024 23:02
3 Серпня 2024 23:02
Прикордонник викликав поліцію: на Волині чоловік давав 200 євро, щоб потрапити за кордон![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 22:34
На Волині відійшов у засвіти заслужений тренер з футболу
3 Серпня 2024 22:05
3 Серпня 2024 22:05
У Мінекономіки заявили про ріст зарплат в Україні. Кому платять найбільше
3 Серпня 2024 21:36
3 Серпня 2024 21:36
Втік з військової частини: п’яний волинянин погрожував дружині розправою та виганяв з дому![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 21:07
![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 21:07
На Волині доброволець тримає ферму зі страусами, павичами та екзотичними курми
3 Серпня 2024 20:38
![](/public/images/logo.png)
3 Серпня 2024 20:38
Волиняни вибороли бронзовий дубль на Чемпіонаті України з літнього біатлону
3 Серпня 2024 20:09
3 Серпня 2024 20:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.