У Луцьку – смолоскипна хода до Дня захисника України. Фото
У День захисника України та у свято Покрови Пресвятої Богородиці близько сотні молодих хлопців та дівчат пройшли вулицями міста ходою, тримаючи у руках факели та вигукуючи патріотичні гасла.
Хода пройшла за маршрутом Київський майдан – Замкова площа 14 жовтня.
Ознайомившись з правилами техніки безпеки, близько 19 години учасники маршу почали запалювати факели та шикуватися у колону на Київському майдані поблизу будинку обласної державної адміністрації. Потому вирушили проспектом Волі.
Хода супроводжувалася патріотичними гаслами, які також підхоплювали перехожі: «Бандера – наш Герой, Покрова – наше свято», «Слава Україні! – Героям слава!», «Наша земля – наші Герої» та багатьма іншими.
Зокрема, учасники ходи зупинялася біля Стели Героїв Небесної Сотні, щоб схилити голови перед загиблими захисниками України. Завершилася смолоскипна хода на Замковій площі.
Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Хода пройшла за маршрутом Київський майдан – Замкова площа 14 жовтня.
Ознайомившись з правилами техніки безпеки, близько 19 години учасники маршу почали запалювати факели та шикуватися у колону на Київському майдані поблизу будинку обласної державної адміністрації. Потому вирушили проспектом Волі.
Хода супроводжувалася патріотичними гаслами, які також підхоплювали перехожі: «Бандера – наш Герой, Покрова – наше свято», «Слава Україні! – Героям слава!», «Наша земля – наші Герої» та багатьма іншими.
Зокрема, учасники ходи зупинялася біля Стели Героїв Небесної Сотні, щоб схилити голови перед загиблими захисниками України. Завершилася смолоскипна хода на Замковій площі.
Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 17
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Кулемет
Показати IP
14 Жовтня 2018 22:48
Чим би діти не тішились, аби не пиячили і не палили. А взагалі, в сучасному світі існує багато інших методів прояви патріотизму, крім середньовічних факелів і вигукувань.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Лопатою по ваті до Кулемет
Показати IP
15 Жовтня 2018 08:20
Смолоскипна хода, то саме той метод прояву патріотизму, який гуртує однодумців, показує оочуючим "друзям " що молодь росте патріотами, що молодь готова до боротьби і бореться. Да й традиція це давня, з часів УПА як мінімум. Таке можна тільки вітати, МОЛОДЦІ!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Анонім до Лопатою по ваті
Показати IP
15 Жовтня 2018 11:52
Сморід залишився до ранку від цієї традиції
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Лучанка до Анонім
Показати IP
15 Жовтня 2018 13:46
Я брала участь в ході - і ніякого запаху від смолоскипів немає ! Не видумуйте! А якщо вам, шановні, важко відірватись від дивану, то не ганьбіть інших!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Кулемет до Лопатою по ваті
Показати IP
15 Жовтня 2018 13:00
Готова боротись чим? Смолоскипами? В сучасному світі перемагають розумні, хитрі, і фізично сильні. Гуртуватись і збирати однодумців можна в дитячих гуртках-української мови і літератури, радіо-, авіамоделювання, спортшколах. Багато зараз безкоштовних гуртків для дітей створено???
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Хрен собачий до Кулемет
Показати IP
16 Жовтня 2018 15:58
Це все перехідне. Підростуть дітки, захочуть добре їсти і м'яко спати, та й поїдуть у Польщу працювати. Тоді вже буде не до Бандери та святкових демонстрацій, а розпочнеться реальне, доросле життя. І вже будуть згадувати не Бандеру та Шухевича, а наших ДУПАтатів, "незлим, тихим словом", через яких будуть змушені батрачити по світі у пошуках кращого життя, або змиряться з українською реальністю і будуть працювати в Україні за копійки, ламаючи голови як дотягнути від зарплати до зарплати, не влазячи в борги. :)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Богдан Сташинський
Показати IP
14 Жовтня 2018 23:32
Вони сами вiд себе переляканi ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
! до Богдан Сташинський
Показати IP
15 Жовтня 2018 08:22
А чому їм бути переляканими ? То скоріше твої фантазії такі, з переляку привиділось... А деякі з цих юнаків і на Сході були і воювали.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Володя
Показати IP
15 Жовтня 2018 00:09
Хай до військомату підуть в робочий день.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
андрій до Володя
Показати IP
15 Жовтня 2018 14:28
військомат ходить по заводах і підприємствах і так нормальних людей заманювати служити по указу Петра І, А ледарів і підлабузників та лизунів дупи, вони не беруть по то свої в них солідарність.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
мракобесие
Показати IP
15 Жовтня 2018 00:10
шагаем в ад...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
7про до мракобесие
Показати IP
15 Жовтня 2018 09:49
Вата, вы уже в аду. За войны и кровь православной Грузии, Молдовы, УКРАИНЫ вам россияне гореть в аду до седьмого колена.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Анатоль_ до 7про
Показати IP
15 Жовтня 2018 12:41
Обiймаю тебе, моя сестро! Я з тобою! Я теш саме думаю, як ти, люба моя!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Антон до 7про
Показати IP
15 Жовтня 2018 14:24
Не згорять вони у вавана ще трільйони кубів нерозвідоного газу, арктичний шлейф, і китай сусід, в україні завдяки патріотам бензин уже по 35, розруха, і упадок економіки, і втрата енергоємкісних регіонів такі як донбас, а в криму була нафта там навіть Бойко збирався добувати нафту при янику вишкі купував , але вова все віджав, і ще коли достроїть турецькій і потік два, і на ш уренгой памари ужгород кане в забуття, тобі будемо далі творити патріотичний шабаш аля північна корея чи ні?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Реаліст
Показати IP
15 Жовтня 2018 11:10
А що ти зробив корисного для України? Я???Я.... Я з смолоскипна по Луцьку, як при .....рок бігав.....
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
Шурік
Показати IP
15 Жовтня 2018 17:57
Ще б на другому плакаті уточнили, за що вони борються, а то не зовсім зрозуміло. Класно так і досить романтично - пройтися містом зі смолоскипами, необізнаних пішоходів лякаючи, а потім завалитися спати (чи піти гульдибанити) з почуттям чесно виконаного обов'язку перед Батьківщиною. Патріоти - ось вони які!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721676672)
1487
Показати IP
17 Жовтня 2018 21:48
Знаю в історії два приклади смолоскипного ходіння, в гітлерівській Німеччині і оце ось в нас...савпадєніє?
У Луцьку з вікна випало двоє дітей, їх госпіталізували![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:28
Графік вимкнення електроенергії на Волині 23 липня
Сьогодні 20:47
Сьогодні 20:47
«Зі стебла можливі чудеса»: волинські майстри заготовляють матеріал для соломоплетіння
Сьогодні 19:49
Сьогодні 19:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.