У Луцьку – різдвяний турнір з волейболу. Фото
В обласному центрі Волині шість команд дівчат взяли участь у відкритому різдвяному волейбольному турнірі за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». Боротьба на майданчику була напруженою, але перемогу святкували дівчата з команди Луцьк-1.
Волейбольні змагання традиційно приймала Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа.
Загалом у турнірі брали участь команди з Ковеля, Нетішина, Звягеля та Луцька. Бронзові медалі вибороли дівчата з команди Луцьк-2, друге – волейболістки з міста Звягель, а золоті медалі одягнули дівчата з команди Луцьк-1.Менеджер Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Тарас Осадовський відзначив, що цьогоріч це перші спортивні змагання, які підтримує Фонд.
«Ми завжди намагаємося підтримати нашу обдаровану молодь, аби вони через ігри вони здобували необхідний досвід для свого зростання. Дуже велику ставку ми робимо на наших дітей, адже діти – це майбутнє. Вони отримують безцінні емоції під час змагань. Не дивлячись на те, що в країні війна, ми все одно будемо долучатися до організації турнірів з різних видів спорту», – наголосив Тарас Осадовський.Начальник управління у справах молоді і спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук привітав учасниць змагань з новорічно-різдвяним спортивним святом, акцентувавши, що усі ми повинні пам’ятати, завдяки кому відбуваються подібні турніри.
«Ми всі маємо можливість займатися спортом, адже спорт – це життя, рухова активність. Українці – це нація переможців, ми та наші захисники і захисниці щоденно це доводимо. Дякую кожному із вас, що ви проявляєте неабияку силу волі, дисципліну для того, щоб тренуватися. Дякую вашим тренерам, дослухайтеся до їхніх порад. Жодна перемога не може бути здобута без поразок. Тому не потрібно розчаровуватися, якщо щось не вдається. Головне – іти до мети», – зазначив Олександр Хвіщук.Виконувач обов'язків директора ОДЮСШ Дмитро Піддубний також подякував волейболісткам за те, що вони займаються своєю улюбленою справою, незважаючи на війну.
«Переконаний, що у кожної з вас є своя мета, і ви поступово йдете до її реалізації. Чим більше ви будете працювати, тим більше у вас буде перемог. Бажаю вам, аби ви представляли не лише Волинь, а й усю Україну», – сказав Дмитро Піддубний.Після привітань спортсменки отримали свої заслужені медалі та кубки.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волейбольні змагання традиційно приймала Волинська обласна дитячо-юнацька спортивна школа.
Загалом у турнірі брали участь команди з Ковеля, Нетішина, Звягеля та Луцька. Бронзові медалі вибороли дівчата з команди Луцьк-2, друге – волейболістки з міста Звягель, а золоті медалі одягнули дівчата з команди Луцьк-1.Менеджер Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Тарас Осадовський відзначив, що цьогоріч це перші спортивні змагання, які підтримує Фонд.
«Ми завжди намагаємося підтримати нашу обдаровану молодь, аби вони через ігри вони здобували необхідний досвід для свого зростання. Дуже велику ставку ми робимо на наших дітей, адже діти – це майбутнє. Вони отримують безцінні емоції під час змагань. Не дивлячись на те, що в країні війна, ми все одно будемо долучатися до організації турнірів з різних видів спорту», – наголосив Тарас Осадовський.Начальник управління у справах молоді і спорту Волинської ОВА Олександр Хвіщук привітав учасниць змагань з новорічно-різдвяним спортивним святом, акцентувавши, що усі ми повинні пам’ятати, завдяки кому відбуваються подібні турніри.
«Ми всі маємо можливість займатися спортом, адже спорт – це життя, рухова активність. Українці – це нація переможців, ми та наші захисники і захисниці щоденно це доводимо. Дякую кожному із вас, що ви проявляєте неабияку силу волі, дисципліну для того, щоб тренуватися. Дякую вашим тренерам, дослухайтеся до їхніх порад. Жодна перемога не може бути здобута без поразок. Тому не потрібно розчаровуватися, якщо щось не вдається. Головне – іти до мети», – зазначив Олександр Хвіщук.Виконувач обов'язків директора ОДЮСШ Дмитро Піддубний також подякував волейболісткам за те, що вони займаються своєю улюбленою справою, незважаючи на війну.
«Переконаний, що у кожної з вас є своя мета, і ви поступово йдете до її реалізації. Чим більше ви будете працювати, тим більше у вас буде перемог. Бажаю вам, аби ви представляли не лише Волинь, а й усю Україну», – сказав Дмитро Піддубний.Після привітань спортсменки отримали свої заслужені медалі та кубки.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721859695)
Кравчук
Показати IP
21 Січня 2023 08:24
Це добре що проводяться такі заходи з молодими спортсменами але чомусь всі мовчать про команду суперліги з волейболу яка на протязі багатьох років представляла Волинь на всеукраінському рівні і яка була базою для цих молодих спортсменів . Може хтось дасть відповідь , керіники області , міста , голова ФВ області ?
Біля берегів Бразилії знайшли «кокаїнових акул»
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
25 липня: свята, події, факти. Міжнародний день червоних туфель та Міжнародний день здоров’я, щастя і гіпнозу
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Через екстремальну спеку в Греції – спалах коронавірусу. Є смертельні випадки
24 Липня 2024 23:41
24 Липня 2024 23:41
Пішохід раптово вискочив на дорогу: за смертельну ДТП судили 28-річного волинянина
24 Липня 2024 23:22
24 Липня 2024 23:22
В одному з підрозділів на Харківщині сталася стрілянина: є загиблі та поранені
24 Липня 2024 23:04
24 Липня 2024 23:04
Лучанин став першим українським футболістом, який забив на Олімпійських іграх
24 Липня 2024 22:45
![](/public/images/logo.png)
24 Липня 2024 22:45
Українці матимуть мобільний зв’язок та інтернет під час відключень світла
24 Липня 2024 22:30
24 Липня 2024 22:30
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
24 Липня 2024 22:11
24 Липня 2024 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
24 Липня 2024 21:53
24 Липня 2024 21:53
Гонконг перетворився на ключового пособника Росії в обході санкцій
24 Липня 2024 21:35
24 Липня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.