У Луцьку провели в останню дорогу захисників Романа Наумика та Сергія Федіна
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/04-06/358941/kiy456-gtjrkexfmrbnca6zb3rs5tdtvb35he7u.jpg)
Жителі Луцької громади попрощалися із двома захисниками України, які віддали своє життя у війні з російськими окупантами. Сьогодні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відспівали Романа Наумика та Сергія Федіна.
Про це повідомили у міськраді.
Лучанин Роман Наумик (08.01.1972 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини А4123 на посаду гранатометника 1-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 2-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону. Загинув 6 березня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Площанка Луганської області.
Лучанин Сергій Федін (02.11.1968 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації. Загинув 1 квітня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області.До спільної молитви за упокій душі спочилих воїнів разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко та заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.
«Ці воїни, яких ми сьогодні відспівуємо, пішли на фронт свідомо. До цього їх покликала любов до рідної землі і віра в нашу перемогу, яку ми обов’язково повинні досягнути. Мусимо все перетерпіти, пройти свою Голгофу, але витримати і перемоги. Ніхто, крім нас, цього не зробить. А для цього нам потрібно три важливі речі: сильна віра, сильна молитва і сильна підтримка наших військових», – сказав у скорботній промові митрополит Луцький і Волинський Михаїл.Після завершення панахиди домовини з тілами Героїв прощальною ходою пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв! Вічна пам’ять, честь та слава!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у міськраді.
Лучанин Роман Наумик (08.01.1972 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини А4123 на посаду гранатометника 1-го механізованого відділення 3-го механізованого взводу 2-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону. Загинув 6 березня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Площанка Луганської області.
Лучанин Сергій Федін (02.11.1968 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації. Загинув 1 квітня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області.До спільної молитви за упокій душі спочилих воїнів разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко та заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.
«Ці воїни, яких ми сьогодні відспівуємо, пішли на фронт свідомо. До цього їх покликала любов до рідної землі і віра в нашу перемогу, яку ми обов’язково повинні досягнути. Мусимо все перетерпіти, пройти свою Голгофу, але витримати і перемоги. Ніхто, крім нас, цього не зробить. А для цього нам потрібно три важливі речі: сильна віра, сильна молитва і сильна підтримка наших військових», – сказав у скорботній промові митрополит Луцький і Волинський Михаїл.Після завершення панахиди домовини з тілами Героїв прощальною ходою пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв! Вічна пам’ять, честь та слава!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.