У Луцьку провели в останню дорогу трьох загиблих Героїв. Фото
![](/resize/450x300/r/files/news/2022/10-13/348544/a4.jpg)
Жителі міської територіальної громади знову прощаються з військовослужбовцями, життя яких забрала війна. Одразу трьох полеглих бійців відспівали сьогодні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі.
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Лучанин Сергій Ярмольський був призваний на військову службу по мобілізації 5 липня 2022 року. Загинув 8 жовтня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області.
Сергій Пенкаля був призваний на військову службу по мобілізації 1 березня 2022 року. Загинув 6 жовтня в районі населеного пункту Терни Донецької області.
Роман Стрельчук 13 серпня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації. Загинув 4 жовтня в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області.«Сьогодні ми оплакуємо трьох наших Героїв, і водночас дякуємо Богові за те, що він дав так багато любові нашим захисникам. Думаю, не лише ворог, але й ми самі не сподівалися, що в Україні виявиться стільки відважних людей, які, розуміючи, що можуть не повернутися з поля бою, все одно йдуть захищати Батьківщину. Це є воістину закладене Богом бажання уподібнюватися до Христа Спасителя, який прийшов у цей світ і свідомо віддав себе заради спасіння нас усіх», – сказав у скорботній промові протоієрей Віталій Собко.
До молитви духовенства за вічний спочинок захисників України долучилися їхні рідні і близькі, бойові побратими, Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чепелюк, секретар міської ради Юрій Безпятко, представники влади області.Після завершення панахиди домовини з тілами Героїв прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблим, утворили живий коридор і прихилили коліна перед захисниками. Біля стенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять, честь і шана Героям!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Луцька міська рада.
Лучанин Сергій Ярмольський був призваний на військову службу по мобілізації 5 липня 2022 року. Загинув 8 жовтня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області.
Сергій Пенкаля був призваний на військову службу по мобілізації 1 березня 2022 року. Загинув 6 жовтня в районі населеного пункту Терни Донецької області.
Роман Стрельчук 13 серпня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації. Загинув 4 жовтня в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області.«Сьогодні ми оплакуємо трьох наших Героїв, і водночас дякуємо Богові за те, що він дав так багато любові нашим захисникам. Думаю, не лише ворог, але й ми самі не сподівалися, що в Україні виявиться стільки відважних людей, які, розуміючи, що можуть не повернутися з поля бою, все одно йдуть захищати Батьківщину. Це є воістину закладене Богом бажання уподібнюватися до Христа Спасителя, який прийшов у цей світ і свідомо віддав себе заради спасіння нас усіх», – сказав у скорботній промові протоієрей Віталій Собко.
До молитви духовенства за вічний спочинок захисників України долучилися їхні рідні і близькі, бойові побратими, Луцький міський голова Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чепелюк, секретар міської ради Юрій Безпятко, представники влади області.Після завершення панахиди домовини з тілами Героїв прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблим, утворили живий коридор і прихилили коліна перед захисниками. Біля стенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять, честь і шана Героям!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721180503)
Володимир
Показати IP
13 Жовтня 2022 20:51
От, навіщо так дебільно піарити чиновників!?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721180503)
Ssp
Показати IP
14 Жовтня 2022 01:19
Так дійсно
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 17 липня
16 Липня 2024 21:43
16 Липня 2024 21:43
Біля Луцька заборонили продаж алкоголю військовим
16 Липня 2024 21:25
16 Липня 2024 21:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.