У Луцьку просять відремонтувати одну з центральних вулиць
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/07-26/365483/34279-3uw.jpeg)
Одна з центральних вулиць Луцька потребує ремонту проїжджої частини та тротуарів. Це вулиця Градний узвіз.
На цьому 26 липня на сесії Луцької міської ради наголосив депутат Андрій Білан.
«Сьогодні одна з найстаріших вулиць у центрі Луцька Градний узвіз потребує ремонту пішохідного тротуару та проїжджої частини. Ця вулиця бере початок зі стику Театрального майдану та вулиці Лесі Українки. Вона з’єднує головну площу міста з вулицею Глушець. Щодня нею проходить значна кількість лучан і гостей міста. Також ця вулиця веде до кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку», – сказав депутат.
Андрій Білан висловив прохання посприяти в проведенні ремонту вулиці Градний узвіз цього року.
Депутати підтримали запит колеги під час голосування.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На цьому 26 липня на сесії Луцької міської ради наголосив депутат Андрій Білан.
«Сьогодні одна з найстаріших вулиць у центрі Луцька Градний узвіз потребує ремонту пішохідного тротуару та проїжджої частини. Ця вулиця бере початок зі стику Театрального майдану та вулиці Лесі Українки. Вона з’єднує головну площу міста з вулицею Глушець. Щодня нею проходить значна кількість лучан і гостей міста. Також ця вулиця веде до кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку», – сказав депутат.
Андрій Білан висловив прохання посприяти в проведенні ремонту вулиці Градний узвіз цього року.
Депутати підтримали запит колеги під час голосування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721130033)
дідо
Показати IP
26 Липня 2023 18:12
попи захотіли нову вулицю під час війни...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721130033)
Я скажу так - вулиця, на якій я мешкаю, не ремонтувалясь з 1085 року (року заснування Луцька). Колись, при совітах, в міськраді висів генплан. Там було написано, яка вулиця буде ремонтуватись якого року. Чи хтось знає зараз, де той генплан подівся ?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721130033)
Знов розпилюють бабл
Показати IP
26 Липня 2023 19:49
Якщо по дорозі ходити можна, ям нема, не ремонтуйте не зламане. Додавайте дороги там де їх немає, покривайте асвальтом грунтівки та щебень, викорініть ями у найвіддаленіших куточках волинської області перед тим як знову повертатися до луцька. Луцьк - друге по гарноті місто України, але попробуй добратись від нього на дачу чи в село. Туди дивіться, туди, де давно ніхто не дивився, де люди потребують десятиліттями. Де гроші вкладуться, а депутатам нічого не достанеться, а буде просто зношуватись з роками, зате краще запрацюють транспортні звязки з селами і на їжу ціни трохи знизяться. Туди треба вкладати.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721130033)
Лучанин
Показати IP
27 Липня 2023 11:12
А що не так із тією вулицею? Та сама Б. Хмельницького набагато гірший стан має, все ніяк не можуть той бутовий камін повкладати. Центр, вулиця Банкова(Ярощука) - розбиті тротуари, неворядковані узбіччя...
У болгарському місті знайшли мертвим громадянина України
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
У Луцьку через п'яного водія зіткнулося чотири автомобілі
Сьогодні 13:07
Сьогодні 13:07
Двох прокурорів ОГП викрили на хабарі у $170 тисяч
Сьогодні 12:51
Сьогодні 12:51
Поліція розшукує безвісти зниклого 78-річного волинянина
Сьогодні 12:34
Сьогодні 12:34
Латвія забороняє в'їзд автомобілів на білоруських номерах
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
На Волині 15-річний скутерист збив пішохода
Сьогодні 12:01
Сьогодні 12:01
Помер волинський захисник Микола Совира
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.