USD 41.50 41.95
  • USD 41.50 41.95
  • EUR 41.65 42.00
  • PLN 10.50 10.70

У Луцьку пропонують запустити новий маршрут №34

3 Квітня 2024 21:35
Чотири автобуси, які курсуватимуть за новим маршрутом №34, пропонують запустити в обласному центрі.

Відповідну петицію на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрував Максим Журавльов.

«Пропоную новий маршрут №34, який пролягатиме в прямому і зворотному напрямках за наступними адресами: Залізничний вокзал – проспект Грушевського – РЦ «Промінь» – проспект Василя Мойсея – вулиця Огієнка – вулиця Клима Савура – вулиця Задворецька – Київський майдан – вулиця Дубнівська – вулиця Карпенка-Карого – вулиця Рівненська – проспект Відродження – проспект Молоді – проспект Соборності – ТЦ «Глобус» – вулиця Захисників України (кінцева). І поставити на цей маршрут чотири одиниці транспорту», – вказав автор петиції.

Підтримати петицію Максима Журавльова можна за посиланням. Щоб її розглянула Луцька міська рада, петиція має зібрати 300 підписів.

Нагадаємо, попередній конкурс на маршрут №34 у Луцьку провалився. Планували, що новий маршрут з’єднав би 40-й квартал і ЛПЗ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Ого Показати IP 3 Квітня 2024 22:21
З'єднайте Конякіна (Риббаза) та Львівську.
Марія Показати IP 3 Квітня 2024 23:01
Але ж і надумав маршрут,можна виспатися,особливо Огієнка і т.д.Круїз.
Лучанка Показати IP 4 Квітня 2024 04:28
Задовбали ви з"єднувати 40-й і ДПЗ. Більш немає районів у місті. З'єднайте Вишків з центром хоча б. А то в Рожище легше доїхати ніж на Вишків.
ЗМІ Показати IP 4 Квітня 2024 07:24
Був подібний маршрут 18. Петляв по всіх вулицях Балки, Дубнівській, Львівській. Ніхто ним не користувався. Так і цей. Оце якщо чогось заманеться, то давай петицію. Нема чим зайнятись. На війну нах. патрони подавати.
ЗМІ-2 до ЗМІ Показати IP 16 Червня 2024 19:04
Приєднуюсь, бо мешкав по маршруту 18-го автобуса. Цей Журавльов виступає з петиціями не вперше. По запропонованому ним маршруту і навколо нього їздить купа напівпорожнього транспорту. Куди ще треба? До зими ціна солярки скочить в два-три рази. Це ж треба бути таким дятлом, бля! А ті, хто має генератор, будуть стояти за нафтою з пляшками, як при совєтах стояли за каламутним пивом.
Іван Показати IP 4 Квітня 2024 08:20
Журавльов, давай я тебе з*єднаю з воєнкомом?
Максим Показати IP 4 Квітня 2024 10:49
А сам чого не з'єднаєшся??? Піссюрін??