У Луцьку пропонують запустити автобус №18 за новим маршрутом
![](/files/news/2020/07-31/297399/dgdsgh.jpg)
У місті Луцьку потрібно забезпечити транспортне сполучення між вулицями Івана Мазепи, Софії Ковалевської, Ветеранів, В’ячеслава Чорновола, Шопена та Даньшина.
Петицію з відповідною пропозицією 31 липня зареєстрував Богдан Хатітовський. Підписати її можна за посиланням.
«У зв’язку з тим, що Луцьке АТП 10701 відмовилося обслуговувати маршрут №18 та змінили маршрут курсування автобусу №32, пропоную запустити автобус №18 вулиця Дубнівська – завод «СКФ Україна», який курсуватиме за таким маршрутом: вулиця Дубнівська – вулиця Авторемонтна – вулиця Рівненська – проспект Відродження – вулиця Декабристів – вулиця Мазепи – вулиця Софії Ковалевської – проспект Відродження – вулиця Ветеранів – вулиця В'ячеслава Чорновола – проспект Соборності – проспект Перемоги – вулиця Шопена – проспект Волі – вулиця Словацького – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Данила Галицького – вулиця Гнідавська – вулиця Даньшина – вулиця Львівська – Новий ринок – вулиця Станіславського – вулиця Бенделіані – бульвар Дружби народів – завод «СКФ Україна», – написав чоловік.
У зворотному напрямку автобус курсував би за маршрутом: завод «СКФ Україна» – бульвар Дружби народів – вулиця Бенделіані – вулиця Станіславського – Новий ринок – вулиця Львівська – вулиця Даньшина – вулиця Гнідавська – вулиця Данила Галицького – вулиця Ковельська – вулиця Глушець – вулиця Паркова – проспект Волі – вулиця Шопена – проспект Перемоги – проспект Соборності – вулиця В'ячеслава Чорновола – вулиця Ветеранів – проспект Відродження – вулиця Софії Ковалевської – вулиця Мазепи – вулиця Декабристів – проспект Відродження – вулиця Рівненська – Київський майдан – вулиця Дубнівська.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Петицію з відповідною пропозицією 31 липня зареєстрував Богдан Хатітовський. Підписати її можна за посиланням.
«У зв’язку з тим, що Луцьке АТП 10701 відмовилося обслуговувати маршрут №18 та змінили маршрут курсування автобусу №32, пропоную запустити автобус №18 вулиця Дубнівська – завод «СКФ Україна», який курсуватиме за таким маршрутом: вулиця Дубнівська – вулиця Авторемонтна – вулиця Рівненська – проспект Відродження – вулиця Декабристів – вулиця Мазепи – вулиця Софії Ковалевської – проспект Відродження – вулиця Ветеранів – вулиця В'ячеслава Чорновола – проспект Соборності – проспект Перемоги – вулиця Шопена – проспект Волі – вулиця Словацького – вулиця Богдана Хмельницького – вулиця Данила Галицького – вулиця Гнідавська – вулиця Даньшина – вулиця Львівська – Новий ринок – вулиця Станіславського – вулиця Бенделіані – бульвар Дружби народів – завод «СКФ Україна», – написав чоловік.
У зворотному напрямку автобус курсував би за маршрутом: завод «СКФ Україна» – бульвар Дружби народів – вулиця Бенделіані – вулиця Станіславського – Новий ринок – вулиця Львівська – вулиця Даньшина – вулиця Гнідавська – вулиця Данила Галицького – вулиця Ковельська – вулиця Глушець – вулиця Паркова – проспект Волі – вулиця Шопена – проспект Перемоги – проспект Соборності – вулиця В'ячеслава Чорновола – вулиця Ветеранів – проспект Відродження – вулиця Софії Ковалевської – вулиця Мазепи – вулиця Декабристів – проспект Відродження – вулиця Рівненська – Київський майдан – вулиця Дубнівська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722977869)
Дачник
Показати IP
31 Липня 2020 22:48
ЯК КЕРІВНИЦТВО "ЕПІЦЕНТРУ" ЗВЕРНУЛОСЯ ДО МІСЬКОЇ РАДИ, - ТО 26 І 9 МАРШРУТИ БУДУТЬ РУХАТИСЯ ДО ЕПІЦЕНТРУ, А ЯК ДАЧНИКИ КООПЕРАТИВУ "МАЯК"( ДУБНІВСЬКА) ПРОСЯТЬ ЗАБЕЗПЕЧИТИ( ВІДНОВИТИ) МАРШРУТ 18, - ТО ЗАРАЗ ЗНОВУ СКАЖУТЬ, ЩО НІХТО НЕ ХОЧЕ ОБСЛУГОВУВАТИ МАРШРУТ, БО ТАМ ЖЕ МАЙЖЕ УСІ ПЕНСІОНЕРИ, А ВОНИ Ж НЕ ЛЮДИ! ЇМ І ПІШКОМ МОЖНА ПРОЙТИСЯ ЯКИЙ КІЛОМЕТР!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722977869)
Нострадамус
Показати IP
31 Липня 2020 23:46
Добре було б, якби вiдновили!..
Україна – найбільший імпортер зброї в Європі. Тут вже працює мінімум сім західних виробників озброєння
Сьогодні 23:42
Сьогодні 23:42
Лучанина судили за заперечення російської збройної агресії
Сьогодні 23:21
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 23:21
Можуть спровокувати наступну пандемію: ВООЗ оприлюднила список найнебезпечніших патогенів
Сьогодні 23:02
Сьогодні 23:02
У Міноборони анонсували вихід застосунку «Армія+»
Сьогодні 22:25
Сьогодні 22:25
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.