У Луцьку презентують польсько-українську поетичну збірку
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/02-09/377031/s2uydu-kwo6ajtvjyyc22b35dqesxehoyixj5s7.png)
Луцька літературна резиденція запрошує на презентацію збірки творів шістьох українських поеток у перекладі відомих польських письменників, яка відбудеться 11 лютого о 15:00 в приміщенні конференц-залу Музейного простору «Окольний замок» (вул. Кафедральна, 6).
Про це повідомили у міській раді.
Книга «Nie zabrałam ze sobą radości» («Не забрала з собою радості») повстала в рамках ініціативи «Спільномова» за підтримки Товариства письменників Польщі. Ініціатива покликана налагоджувати контакти між творчими середовищами двох країн, а також вибудовувати простір спільного зацікавлення літературними здобутками.
До книжки увійшли тексти учасниць проєкту: Мар’яни Савки, Олени Рибки, Дзвінки Матіяш, Йордани Дранчук, Юлії Бережко-Камінської та Ольги Ольхової.
Читати ще: У Чехії створили програму для збереження унікальних українських книжок
Презентувати проєкт до Луцька приїдуть ініціатори видання: президентка Польського товариства письменників, дослідниця, професорка Інституту Літератури Польської Академії наук Анна Насіловська (авторка наукових і художніх бестселерів, зокрема «Історії польської літератури» та біографії Мрожека); керівник варшавського відділу Товариства польських письменників та один із перекладачів видання Збіґнєв Збиковський; авторки видання та укладачка збірки, ініціаторка «Спільномови» Ольга Ольхова.
Подія буде цікава усім, хто цікавиться сучасною українською літературою та шляхами її промоції на закордонні аудиторії, студентам-філологам, зокрема полоністам, журналістам тощо.
Модераторка зустрічі – Олена Маланій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у міській раді.
Книга «Nie zabrałam ze sobą radości» («Не забрала з собою радості») повстала в рамках ініціативи «Спільномова» за підтримки Товариства письменників Польщі. Ініціатива покликана налагоджувати контакти між творчими середовищами двох країн, а також вибудовувати простір спільного зацікавлення літературними здобутками.
До книжки увійшли тексти учасниць проєкту: Мар’яни Савки, Олени Рибки, Дзвінки Матіяш, Йордани Дранчук, Юлії Бережко-Камінської та Ольги Ольхової.
Читати ще: У Чехії створили програму для збереження унікальних українських книжок
Презентувати проєкт до Луцька приїдуть ініціатори видання: президентка Польського товариства письменників, дослідниця, професорка Інституту Літератури Польської Академії наук Анна Насіловська (авторка наукових і художніх бестселерів, зокрема «Історії польської літератури» та біографії Мрожека); керівник варшавського відділу Товариства польських письменників та один із перекладачів видання Збіґнєв Збиковський; авторки видання та укладачка збірки, ініціаторка «Спільномови» Ольга Ольхова.
Подія буде цікава усім, хто цікавиться сучасною українською літературою та шляхами її промоції на закордонні аудиторії, студентам-філологам, зокрема полоністам, журналістам тощо.
Модераторка зустрічі – Олена Маланій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Чотири педагогині з Волині стали переможницями Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості»
Сьогодні 22:11
Сьогодні 22:11
«Вони не знають російської мови, не розуміють один одного», – військовий з Луцька про найманців в армії РФ
Сьогодні 21:53
Сьогодні 21:53
Завтра у Ковелі частина будинків буде без газу
Сьогодні 21:18
Сьогодні 21:18
Помилка у прізвищі: у сільраді на Волині відреагували на скандал із перейменуванням вулиці на честь Ізидори Косач
Сьогодні 20:21
Сьогодні 20:21
Графік вимкнення електроенергії на Волині 25 липня
Сьогодні 20:02
Сьогодні 20:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.