У Луцьку презентують перший роман військового та журналіста Богдана Пташника
![](/resize/450x409/r/files/news/2024/02-29/378207/412375239_769207195032693_7933247446751676551_n.jpg)
«Без різниці, хто розпочав війну. На руках будуть носити того, хто її закінчить». Це рядок з роману «Воскресіння Атлантів» військового та журналіста Богдана Пташника.
Презентація роману у Луцьку відбудеться у пабі «Перший Волонтерський» (вул. Шевченка 2) 1 березня о 19 годині.
Читати ще: Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
«Обговорити сміливі погляди автора на істинні причини взаємовідносин людей та народів, дізнатись про його військовий шлях, досвід та думки, що спонукали до написання книги, придбати книгу з автографом її творця та й просто – затишно, пізнавально та смачно провести вечір пʼятниці – все це можливо у ПАБі в перший день весни!» – повідомили організатори.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Презентація роману у Луцьку відбудеться у пабі «Перший Волонтерський» (вул. Шевченка 2) 1 березня о 19 годині.
Читати ще: Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Анонси
«Обговорити сміливі погляди автора на істинні причини взаємовідносин людей та народів, дізнатись про його військовий шлях, досвід та думки, що спонукали до написання книги, придбати книгу з автографом її творця та й просто – затишно, пізнавально та смачно провести вечір пʼятниці – все це можливо у ПАБі в перший день весни!» – повідомили організатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.