У Луцьку працює штаб психологічної допомоги населенню. Контакти
![](/resize/450x253/r/files/news/2022/03-01/333015/psychiatrist-is-treating-patient-that-got-stress-from-big-problem-832x468.jpg)
У Луцьку на базі управління соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді і Школи сімейного життя працює психологічний штаб.
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук 1 березня.
Провідні психологи громади об’єдналися задля того, щоби допомагати тим людям, яким у нинішніх умовах дуже важко і які потребують консультацій, порад психолога і просто доброго слова.
Аби отримати кваліфіковану психологічну допомогу, можна приходити безпосередньо в приміщення Палацу урочистих подій за адресою: просп. Соборності, 18 (РАЦС, 1-й поверх), приміщення «Центру медіації та корекції сімейних взаємовідносин».
Читати ще: В Луцькій громаді вже є 25 тисяч коктейлів Молотова, більше не треба: звернення міського голови
«Продовжує роботу центр допомоги територіальній обороні. Сюди приходить колосальна кількість людей, аби допомогти нашим захисникам. Я хотів би подякувати кожному за вашу підтримку, зокрема працівникам та волонтерам. Це насправді колосальна кількість допомоги, яка демонструє, що сьогодні Луцьк і Волинь надзвичайно об’єднані ідеями і прагненням перемогти, вистояти та дати ворогу відсіч», – зазначив Ігор Поліщук.
Читати ще: У луцькій Школі сімейного життя надаватимуть психологічну допомогу усім, хто потребує
Цілодобово працює телефонна лінія «Психологічна підтримка. Луцьк» за номером 0 800 400 332.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук 1 березня.
Провідні психологи громади об’єдналися задля того, щоби допомагати тим людям, яким у нинішніх умовах дуже важко і які потребують консультацій, порад психолога і просто доброго слова.
Аби отримати кваліфіковану психологічну допомогу, можна приходити безпосередньо в приміщення Палацу урочистих подій за адресою: просп. Соборності, 18 (РАЦС, 1-й поверх), приміщення «Центру медіації та корекції сімейних взаємовідносин».
Читати ще: В Луцькій громаді вже є 25 тисяч коктейлів Молотова, більше не треба: звернення міського голови
«Продовжує роботу центр допомоги територіальній обороні. Сюди приходить колосальна кількість людей, аби допомогти нашим захисникам. Я хотів би подякувати кожному за вашу підтримку, зокрема працівникам та волонтерам. Це насправді колосальна кількість допомоги, яка демонструє, що сьогодні Луцьк і Волинь надзвичайно об’єднані ідеями і прагненням перемогти, вистояти та дати ворогу відсіч», – зазначив Ігор Поліщук.
Читати ще: У луцькій Школі сімейного життя надаватимуть психологічну допомогу усім, хто потребує
Цілодобово працює телефонна лінія «Психологічна підтримка. Луцьк» за номером 0 800 400 332.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Марка Фейгіна у Росії заочно засудили до 11 років колонії
16 Липня 2024 23:38
16 Липня 2024 23:38
Зеленський ініціював законопроєкт щодо позбавлення державних нагород за підтримку РФ
16 Липня 2024 23:18
16 Липня 2024 23:18
Негода на Волині повалила дерева на дороги і припарковане авто. Фото
16 Липня 2024 23:00
16 Липня 2024 23:00
На Харківщині загинув волинянин Олександр Блаженчук
16 Липня 2024 22:39
16 Липня 2024 22:39
У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
16 Липня 2024 22:22
16 Липня 2024 22:22
Немовля з полового в Кременчуці викрав транссексуал, його затримали
16 Липня 2024 22:02
16 Липня 2024 22:02
Графік вимкнення електроенергії на Волині 17 липня
16 Липня 2024 21:43
16 Липня 2024 21:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.