У Луцьку попрощалися із загиблим Героєм Віталієм Пшитюком
![](/resize/450x299/r/files/news/2022/09-24/347339/4dxwjz-0x-1-6000x3999-lmo43i3ot2wubvnaexh5p2jc2yajwga3.jpg)
Сьогодні, 24 вересня, Луцька громада віддала останню шану солдату Віталію Пшитюку, котрий поліг у бою із російськими загарбниками в районі населеного пункту Білогірка Херсонської області. Він був призваний на військову службу по мобілізації.
Як повідомляють у Луцькій міській раді, відспівували 31-річного Героя у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. До спільної молитви за упокій душі спочилого разом з духовенством, родиною, бойовими побратимами, долучилася і Ірина Чебелюк – заступник Луцького міського голови.
Священик, який проводив чин похорону, наголосив: «Ховаємо патріота України, молодого чоловіка, котрому тільки жити й жити. Але не сталося... Воїн зробив свідомий вибір – боронити свою країну, боронити сім’ю. Це його посвята Творцеві, який обрав для нього таку місію. Величну і складну. Нам це треба прийняти і молитися за жертовну душу Героя, бо вона зараз серед нас. Дякує за те, що ви прийшли – згадали, вшанували, оцінили...»
По завершенню богослужіння домовину з тілом воїна пронесли Театральним майданом. Люди, котрі у цей час йшли у справах, зупинялися й ставали на коліна. В честь шани військовослужбовцю, що віддав своє життя за захист територіальної цілісності та незалежності України. Урочистості події додавали й церковні дзвони, під звук яких сотні лучан, котрі йшли у процесії, тихо молилися за душу спочилого Героя.
Поховають загиблого військовослужбовця на Алеї почесних поховань міського кладовища у с. Гаразджа.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним і близьким! Герої не вмирають!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як повідомляють у Луцькій міській раді, відспівували 31-річного Героя у Свято-Троїцькому кафедральному соборі. До спільної молитви за упокій душі спочилого разом з духовенством, родиною, бойовими побратимами, долучилася і Ірина Чебелюк – заступник Луцького міського голови.
Священик, який проводив чин похорону, наголосив: «Ховаємо патріота України, молодого чоловіка, котрому тільки жити й жити. Але не сталося... Воїн зробив свідомий вибір – боронити свою країну, боронити сім’ю. Це його посвята Творцеві, який обрав для нього таку місію. Величну і складну. Нам це треба прийняти і молитися за жертовну душу Героя, бо вона зараз серед нас. Дякує за те, що ви прийшли – згадали, вшанували, оцінили...»
По завершенню богослужіння домовину з тілом воїна пронесли Театральним майданом. Люди, котрі у цей час йшли у справах, зупинялися й ставали на коліна. В честь шани військовослужбовцю, що віддав своє життя за захист територіальної цілісності та незалежності України. Урочистості події додавали й церковні дзвони, під звук яких сотні лучан, котрі йшли у процесії, тихо молилися за душу спочилого Героя.
Поховають загиблого військовослужбовця на Алеї почесних поховань міського кладовища у с. Гаразджа.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним і близьким! Герої не вмирають!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
В Україні назріває важка демографічна криза: до 2025 року залишиться 25 мільйонів людей
Сьогодні 17:38
Сьогодні 17:38
У Луцьку з пістолета застрелився чоловік![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:21
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:21
Кабмін заборонив вимикати світло біля кордону з Росією і Білоруссю та у прифронтових зонах
Сьогодні 16:50
Сьогодні 16:50
Рада декриміналізувала крадіжки на суму до 3000 грн
Сьогодні 16:18
Сьогодні 16:18
Росія переховує кораблі у Новоросійську, але дрони Sea Baby діставатимуть і туди, – ВМС
Сьогодні 15:44
Сьогодні 15:44
Українцям слід готуватись до суттєвого підвищення податків
Сьогодні 15:28
Сьогодні 15:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.