У Луцьку показали Цуманську пущу на світлинах фотографа
Фотовиставку «Цуманська пуща» в об’єктиві Андрія Остапенка», на світлинах якої зображені природні комплекси та історико-культурна спадщина національного парку, відкрили в обласному центрі Волині.
Презентація фотовиставки відбулася у Луцькому НТУ 22 березня.
Так, на виставку завітали студенти, керівництво вишу та представники національного парку.
Як зазначив ректор ЛНТУ Петро Савчук, на Волині є ексклюзивні куточки, зокрема і природна спадщина: «Важливо, що ми презентуємо нашу природу, зокрема на рівні екскурсійних програм. Ми намагаємося донести, що Волинь дійсно унікальна. У Цуманській пущі є дійсно багато унікальних видів рослин та тварин, тому дуже важливо популяризувати ці територію, показуючи красу Волині».Начальник відділу еколого-освітньої роботи національного природного парку «Цуманська пуща» Павло Савчук, своєю чергою, наголосив, що з університетом праюють давно, тож сподівається на подальший розвиток плідної співпраці. Щодо виставки, то він зауважив, що на світлинах зображені природні комплекси та історико-культурна спадщина Цуманської пущі.Натомість фотограф Андрій Остапенко розповів, що проект він розпочав близько десяти років тому, пройшовшись вздовж Стиру по Волині.
«Волинь – це великий шматок як української, так і польської історії. Я сам науковець, мені це цікаво. Я пройшов 100 кілометрів вздовж Стиру, я багато чого зазнімкував та готую багато проектів. Якщо відверто, то на світлинах є все, зокрема історичний блок та чимало краєвидів», - резюмував Андрій Остапенко.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Презентація фотовиставки відбулася у Луцькому НТУ 22 березня.
Так, на виставку завітали студенти, керівництво вишу та представники національного парку.
Як зазначив ректор ЛНТУ Петро Савчук, на Волині є ексклюзивні куточки, зокрема і природна спадщина: «Важливо, що ми презентуємо нашу природу, зокрема на рівні екскурсійних програм. Ми намагаємося донести, що Волинь дійсно унікальна. У Цуманській пущі є дійсно багато унікальних видів рослин та тварин, тому дуже важливо популяризувати ці територію, показуючи красу Волині».Начальник відділу еколого-освітньої роботи національного природного парку «Цуманська пуща» Павло Савчук, своєю чергою, наголосив, що з університетом праюють давно, тож сподівається на подальший розвиток плідної співпраці. Щодо виставки, то він зауважив, що на світлинах зображені природні комплекси та історико-культурна спадщина Цуманської пущі.Натомість фотограф Андрій Остапенко розповів, що проект він розпочав близько десяти років тому, пройшовшись вздовж Стиру по Волині.
«Волинь – це великий шматок як української, так і польської історії. Я сам науковець, мені це цікаво. Я пройшов 100 кілометрів вздовж Стиру, я багато чого зазнімкував та готую багато проектів. Якщо відверто, то на світлинах є все, зокрема історичний блок та чимало краєвидів», - резюмував Андрій Остапенко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині ще одна церковна громада приєдналася до ПЦУ
Сьогодні 16:28
Сьогодні 16:28
ЄС перерахував Україні транш макрофіну на 4,2 млрд євро
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
На Волині загинув 17-річний мотоцикліст
Сьогодні 15:08
Сьогодні 15:08
На війні загинув 23-річний Герой з Волині Андрій Качковський
Сьогодні 14:52
Сьогодні 14:52
НБУ обмежить перекази за картками: назвали терміни
Сьогодні 14:36
Сьогодні 14:36
Проєкт на 2 млн євро. В Україні мінні поля очищатимуть жіночі команди з навченими собаками
Сьогодні 14:19
Сьогодні 14:19
Делегація Волині відвідала Вінницьку громаду
Сьогодні 13:46
Сьогодні 13:46
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.