USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.55 41.80
  • PLN 9.82 10.20

У Луцьку почали збирати підписи через чорний дим з цукрового заводу

5 Серпня 2021 12:21
Чорний дим з труби, розташованої на території Гнідавського цукрового заводу, видно здалеку. Щоранку мешканці прилеглих мікрорайонів стирають з припаркованих автівок кіптяву і бояться уявити, чим дихають вони самі та їхні діти. Натомість звернення до місцевих контролюючих органів не дають ефекту – завод і далі використовує мазут у якості пального. Тож на території міста почали збір підписів мешканців з проханням вплинути на ситуацію.

Фото і відео чорного диму, який йде з труби заводу, лучани постійно публікують в соцмережах. На кадрах видно, що зовсім поруч біля зеленої зони, де гуляють мешканці з дітьми, з труби йде чорний дим.
Під час розширеної оперативної наради у міськраді, Луцький міський голова дав протокольне доручення департаменту економічної політики спільно з управлінням екології підготувати і винести на розгляд сесії міськради звернення до Міністерства захисту довкілля і природних ресурсів.

«Погіршилася екологічна ситуація в мікрорайоні Вересневе, далі продовжує йти чорний дим з цукрового заводу. Підготуйте звернення на Мінекології, бо далі терпіти немає можливості. В людей вранці на автомобілях кіптява, але в нас перевіряючі органи не бачать порушень, ніби так і має бути», – наголосив Ігор Поліщук.

Читати ще: Нове екологічне лихо? Лучани скаржаться на їдкий дим із цукрового заводу

Нагадаємо, завод розташований на території Боратинської громади і туди сплачує податки, однак від його діяльності страждають лучани.
Як повідомив директор департаменту економічної політики Борис Смаль, в Луцьку розпочався збір підписів серед мешканців прилеглих мікрорайонів, з проханням вплинути на ситуацію. Також вже підготували звернення до Міністерства захисту довкілля з проханням взяти на контроль і вжити заходів щодо усунення порушень заводом. Адже поруч розташовані житлові будинки, соціальні об’єкти, садочок, спортивна школа. Звернення мають розглянути депутати під час найближчого засідання сесії.

До слова, екологи та фахівці Держпродспоживслужби проводили перевірки, проте порушень не знайшли. Але причина, кажуть у міськраді, полягала в тому, що на момент перевірки завод працював не на повну потужність і використовував не мазут, а природний газ. Щойно перевірки завершилися – підприємство знову перейшло на мазут.

Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
123 Показати IP 5 Серпня 2021 12:35
Ребята, в якій країні ви живете???? Без толку ці ваші підписи.
Анонім Показати IP 5 Серпня 2021 13:17
Працює згідно норм, сплачує податки та зарплати, але комусь видно сильно муляє око
до анАнім до Анонім Показати IP 5 Серпня 2021 13:34
ага, і носа муляє, і дихалку забиває
Хм Показати IP 5 Серпня 2021 13:40
Люди заспокойтися Просто треба комусь закрити цукровий. А ви своїми підписами допоможете це зробити
ГПЗ Показати IP 5 Серпня 2021 14:42
Хто збирає підписи і де? Теж хочу підписатись.
олександр Показати IP 5 Серпня 2021 14:54
а людей за спалене на своєму городі картоплиння штрафують всі підряд. В цьому вся суть нашої недодержави
Василь Показати IP 5 Серпня 2021 17:01
Мазут є аварійним джерелом постачання палива..В даному випадку чисто комерційний інтерес.Всі бачать-а очі закриті баксами.Безпорядність влади видно всім.Тоді навіщо нам така влада???

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus