У Луцьку пів сотні магістрів стали випускниками Академії рекреаційних технологій і права
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/03-07/378625/s7.jpg)
Урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів відбулась за участі першого заступника голови Волиньради Юрія Поліщука, очільника депутатської спортивної комісії Віктора Галана-Влащука, директора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петра Олешка, а також спортивної спільноти Волині.
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
«Сьогодні ви отримаєте дипломи державного зразка і матимете нові можливості для працевлаштування. Бажаю кожному із вас у житті керуватися високими людськими якостями, такими як моральність, людяність, порядність. Щасливої вам долі і престижної, високооплачуваної роботи», – звернулася до випускників ректорка академії, депутатка обласної ради Людмила Стасюк.
Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук своєю чергою переказав магістрам та професорсько-викладацькому колективу академії вітання від голови Григорія Недопада та від усіх обранців громади. «Щиро зичу кожному випускнику, щоб отриманий диплом став поштовхом у кар’єрному зростанні. Нехай праця приносить достаток і моральне задоволення. Українські воїни б’ються саме за те, аби ми мали повноцінне життя. А ми на знак вдячності та великої поваги до них маємо продовжувати підтримувати наших захисників, займатись волонтерською роботою, аби зробити і свій внесок у майбутню перемогу», – наголосив Юрій Поліщук.Спільно із ректоркою Людмилою Стасюк він також вручив відзнаки академії найактивнішим та найкращим випускникам. Серед нагороджених були відомі легкоатлети світового рівня: Ярослав Окапінський – переможець чемпіонату світу, призер чемпіонатів Європи, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України; Іванна Потапчук – учасниця чемпіонатів Європи, багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів України.
Читати ще: Спершу вітали випускників-військових: у Луцькому політесі вручають дипломи магістрам. Фоторепортаж
За особистий внесок у справу виховання талановитої молоді, яка поповнює лави студентства академії подяками також було відзначено: Андрія Рожка – Заслуженого тренера України, директора обласної ДЮСШ для осіб з інвалідністю та Олександра Борисюка – майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, тренера-викладача Любешівської ДЮСШ.Випускники навзаєм висловили щирі слова подяки професорсько-викладацькому складу за науку і настанови.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Волинська обласна рада.
«Сьогодні ви отримаєте дипломи державного зразка і матимете нові можливості для працевлаштування. Бажаю кожному із вас у житті керуватися високими людськими якостями, такими як моральність, людяність, порядність. Щасливої вам долі і престижної, високооплачуваної роботи», – звернулася до випускників ректорка академії, депутатка обласної ради Людмила Стасюк.
Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук своєю чергою переказав магістрам та професорсько-викладацькому колективу академії вітання від голови Григорія Недопада та від усіх обранців громади. «Щиро зичу кожному випускнику, щоб отриманий диплом став поштовхом у кар’єрному зростанні. Нехай праця приносить достаток і моральне задоволення. Українські воїни б’ються саме за те, аби ми мали повноцінне життя. А ми на знак вдячності та великої поваги до них маємо продовжувати підтримувати наших захисників, займатись волонтерською роботою, аби зробити і свій внесок у майбутню перемогу», – наголосив Юрій Поліщук.Спільно із ректоркою Людмилою Стасюк він також вручив відзнаки академії найактивнішим та найкращим випускникам. Серед нагороджених були відомі легкоатлети світового рівня: Ярослав Окапінський – переможець чемпіонату світу, призер чемпіонатів Європи, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів України; Іванна Потапчук – учасниця чемпіонатів Європи, багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів України.
Читати ще: Спершу вітали випускників-військових: у Луцькому політесі вручають дипломи магістрам. Фоторепортаж
За особистий внесок у справу виховання талановитої молоді, яка поповнює лави студентства академії подяками також було відзначено: Андрія Рожка – Заслуженого тренера України, директора обласної ДЮСШ для осіб з інвалідністю та Олександра Борисюка – майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, тренера-викладача Любешівської ДЮСШ.Випускники навзаєм висловили щирі слова подяки професорсько-викладацькому складу за науку і настанови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721271750)
Майстер
Показати IP
8 Березня 2024 19:53
Це що за чергова " академія? Аби від мобілізації відмазатись.
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.