USD 41.60 41.90
  • USD 41.60 41.90
  • EUR 41.50 42.00
  • PLN 10.50 10.70

У Луцьку пітбуль накинувся на жінку та покусав її, на власницю склали протокол

11 Грудня 2023 13:10
Днями патрульні отримали повідомлення від громадянки. Вона розповіла, що вигулювала свого песика на вулиці Конякіна, коли на неї та її улюбленця накинувся інший собака породи пітбуль. Він покусав жінку та пошкодив їй верхній одяг.

Про це інформує патрульна поліція Волині.

Зі слів заявниці, власниця тварини-нападника своєї вини не визнавала, тож постраждала вирішила звернутися у поліцію.

Читати ще: Вирішила розборонити тварин: у Луцьку ротвейлер покусав жінку

На місці події інспектори з’ясували, що це вже не перший випадок порушення вигулу собак цією громадянкою. Тож на неї склали адміністративний матеріал за ч. 2 ст. 154 (Порушення правил утримання собак і котів, вчинене повторно протягом року) КУпАП.
Патрульні закликають лучан не ігнорувати правила утримання та вигулу своїх чотирилапих та стежити за тим, щоб їхні дії не принесли дискомфорту чи небезпеки іншим.

Читати ще: У Луцьку пітбуль покусав дитину: господаря оштрафували, а пса забрали
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
А Показати IP 11 Грудня 2023 14:17
Надіятися треба на себе...бо безвідповідальні власники нічого не бояться. Протокол вони склали ...
Семен Показати IP 11 Грудня 2023 15:14
Чому немає штрафів за відсутність намордника ?
На таких дурнів Показати IP 11 Грудня 2023 15:23
Треба оформляти кримінал, а не протокол про адмін. Пітбуль це бійцівська собака, яка має мертву хватку!!! Протокол вони склали… без намордника не можна виходити з нею нікуди!!!
123 до На таких дурнів Показати IP 12 Грудня 2023 09:20
Кримінал буде тобі коли ти того бійця ногою копнеш.
Равликів заведіть Показати IP 11 Грудня 2023 16:39
задовбали вже ті собачники.
Собачник до Равликів заведіть Показати IP 12 Грудня 2023 15:42
Та невже?!!! Аби Ви знали, як задовбали ті, хто ненавидить тварин. Для таких і люди нічого не варті. Так само можна сказати, що через відверту безвідповідальність деяких власників транспортних засобів, через яку трапляються ДТП, задовбали водії. Як на мене - аналогія абсолютна. Серед власників собак переважна більшість хороших, відповідальних людей. Нажаль, трапляються і інші. Однак, різні люди є і серед тих, хто ніколи не тримав тварин. Для чого ж узагальнювати, чи написали будь-що, аби було?
лінивець Показати IP 11 Грудня 2023 19:56
не протокол а штраф в пару тисяч гривень-тоді собачники зрозуміють що намордник для собаки дешевле