У Луцьку п’яного керманича Таврії «заблокував» на дорозі інший водій
![](/resize/450x388/r/files/news/2017/04-06/215001/17796785_1949002551985268_2350488965780668070_n.jpg)
Екіпаж патрульної поліції у Луцьку в ніч на 5 квітня помітив на проспекті Відродження два автомобілі, які стояли посеред дороги. З’ясувавши ситуацію, встановили, що один з водіїв заблокував рух іншому, оскільки той агресивно поводився на дорозі.
Заблокованого водія попросили вийти з автомобіля Таврія, а він ледве тримався на ногах, інформують у прес-службі патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.
Освідування показало 1, 96 проміле алкоголю. Чоловік отримав протокол за ч.2 ст.130, оскільки не вперше сідає за кермо нетверезим.
Ще одного нетверезого водія патрульні затримали 5 квітня, вдень, по вулиці Гордіюк. 37-річний водій також отримав відповідний протокол, адже мав аж 2, 40 проміле алкоголю.
Цієї ж ночі, по проспекту Відродження, виявили чергового водія, який їхав на ВАЗ без увімкненого світла фар. Тест показав 1, 24 проміле алкоголю. На 50-річного водія склали відповідний протокол за п’яне водіння та винесли об’єднану постанову за порушення ПДР і керування без належних документів (ч.1 ст.126 та ч.2 ст.122 КУпАП).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Заблокованого водія попросили вийти з автомобіля Таврія, а він ледве тримався на ногах, інформують у прес-службі патрульної поліції Луцька у Фейсбуці.
Освідування показало 1, 96 проміле алкоголю. Чоловік отримав протокол за ч.2 ст.130, оскільки не вперше сідає за кермо нетверезим.
Ще одного нетверезого водія патрульні затримали 5 квітня, вдень, по вулиці Гордіюк. 37-річний водій також отримав відповідний протокол, адже мав аж 2, 40 проміле алкоголю.
Цієї ж ночі, по проспекту Відродження, виявили чергового водія, який їхав на ВАЗ без увімкненого світла фар. Тест показав 1, 24 проміле алкоголю. На 50-річного водія склали відповідний протокол за п’яне водіння та винесли об’єднану постанову за порушення ПДР і керування без належних документів (ч.1 ст.126 та ч.2 ст.122 КУпАП).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинянка Марія Повх кваліфікувалася у півфінал третьої поспіль Олімпіади з веслування на байдарці
Сьогодні 21:55
Сьогодні 21:55
У 2025 році Путіну доведеться зупинити війну або провести нову мобілізацію, – Буданов
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
«Схуд на 10 кг»: волинські пожежники повернулися з Донеччини
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
У 9 справах з 10 українські суди скасовують штрафи від ТЦК
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.