USD 41.45 41.75
  • USD 41.45 41.75
  • EUR 41.50 41.90
  • PLN 10.45 10.60

Системи оповіщення в Луцьку працюють справно, – Волинська ОДА

25 Лютого 2022 14:15
У Луцьку завершили тестування систем оповіщення.

Тренування відбулось для перевірки технічних параметрів, повідомили у пресслужбі Волинської ОДА.

«З’являються чутки про несправність системи оповіщення, оскільки в місті не було чути гучних сигналів. Це не відповідає дійсності.

Повідомляємо, що сигнали були короткими – для перевірки робочого стану, тому жителі міста могли їх не чути або не зауважили», – йдеться у дописі.

Близько 14:05 в центрі міста, в районі вулиць Винниченка, Ковельської і ще декількох щойно звучала сирена. Як повідомили нам в СБУ це навчальна, але вже наступні будуть реальними. Їх буде два типи: 1) безперервна – означає початок комендантської години; 2) коротка сирена, потім пауза 15 секунд і знову коротка, і так по колу. Це означає «небезпека, всім в укриття!».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Андрій Показати IP 25 Лютого 2022 10:28
Не чули :(
Олександр Показати IP 25 Лютого 2022 10:35
На Львівській не було чути
Оксана Показати IP 25 Лютого 2022 11:50
На Стрілецькій, майже, не чутно!!!
Карлуха Показати IP 25 Лютого 2022 12:17
Не Чули...
Андрій Показати IP 25 Лютого 2022 12:25
Ковельська не чув
STOP Показати IP 25 Лютого 2022 12:32
"...тому жителі міста могли їх не чути або не зауважили". Це що для галочки проводився захід???
О Показати IP 25 Лютого 2022 12:46
І на Дубнівській ніц
,Gali Показати IP 25 Лютого 2022 13:08
Струмівка, Лище теж не чути
Львівська Показати IP 25 Лютого 2022 13:25
Львівська нічого не було чути
Анонім Показати IP 25 Лютого 2022 14:14
Тільки що включали сирену то як би не стояв на вулиці то і не почув би ледь чути на львівсьуіц
Вокзал Показати IP 25 Лютого 2022 14:24
Щойно пішла інфа, що на 40му чули сирену. На вокзалі не чув нічого Тестування ще триває, чи вже завершене? Можна якийсь зворотній звязок, щоб люди не смикалися без причини?
Гпз Показати IP 25 Лютого 2022 14:25
Гпз не чути
Хвєдя Показати IP 25 Лютого 2022 14:27
На Шопена в 14.15 було чути
Паркова Показати IP 25 Лютого 2022 14:27
Паркова. Центр міста - нічого не було чути.
Vasyl Показати IP 25 Лютого 2022 14:27
Біля нової лінії, біля стиру, не сильно, але чути
Центральний Показати IP 25 Лютого 2022 14:27
У центрі чув, але слабо
Ліна Показати IP 25 Лютого 2022 14:28
Щойно було чутно серену на Львівській. Це тестування чи тривога?
Луч... Показати IP 25 Лютого 2022 14:30
14: 20 подзвонили знайомі , сказали що була сирена, і запитали де ми сховались, Львівська , ніхто нічого не чув !!!! Ні зранку, ні тільки що !!! Оповіщення на вищому рівні .
Ольга Показати IP 25 Лютого 2022 14:31
Балка не було чути!
Наталія Показати IP 25 Лютого 2022 14:36
Відродження не чути нічого! І взагалі не зрозуміло, новину про тестування озвучили в 10-11 і ніби вже завершили. То коли люди з інших районів пишуть що сирену чути в 14, то це тести чи це реальна загроза????
40-й Показати IP 25 Лютого 2022 14:38
Не чули
40 Показати IP 25 Лютого 2022 14:39
40-й теж не чути
Я Показати IP 25 Лютого 2022 14:45
Тарасове-не чути
Чорновала Показати IP 25 Лютого 2022 14:52
Майже не було чути.
Ігор Показати IP 25 Лютого 2022 14:55
Ковельська - не чути!
Юю Показати IP 25 Лютого 2022 14:57
На Володимирській вранці було ледве чути і було відчинене вікно, вдень взагалі не було чути.
Дмитро Показати IP 25 Лютого 2022 14:58
Відродження не чути((((
Alex Показати IP 25 Лютого 2022 14:59
Центр ледь чути, треба прислухатись, особливо коли закриті пакети вікон...Коли включений телевізор чи радіо взагалі не чути
mxxm Показати IP 25 Лютого 2022 16:10
коновальця - не було
Маха Показати IP 25 Лютого 2022 16:29
По якому радіоканалу Луцька можна почути сирени???
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2022 17:32
На зз-му біля лікарні взагалі нічого не чути-яке працюють ?! де сповіщення по радіо Луцьк,Тв? слухаю,дивлюсь цілий день !Недавно гула-якби не сусіди,нічого не знали б Як ви тестували їх ?
Леся Показати IP 25 Лютого 2022 18:47
На Франка майже не чутно