У Луцьку організували екскурсію для вимушено переселених українців
У музейному просторі «Окольний замок» в Луцьку 29 січня провели десяту екскурсію для переселенців, які живуть у громаді.
Ініціатива співпраці з музейним простором виникла торік у липні, розповіла Суспільному головна спеціалістка відділу луцького департаменту соціальної політики Інна Кулініч.
Зі слів менеджера з туризму, екскурсовода Ігоря Голюка, на заході розповідали про Волинь періоду Середньовіччя, ранній модерний період 16-17 століття та історичну спадщину до наших днів.
Підземелля, зазначив Ігор Голюк, складається з інтерактивної та історичної частини, що дозволяє відвідувачам доторкнутися до експонатів.«З приводу ВПО – дуже цікавий досвід, тому що вони проводять паралелі з власним досвідом, з тими містами, де вони бували. Будемо говорити про людей шляхетських, шляхту волинську, яка була дуже активною і багато інвестувала в культуру тих часів», – каже екскурсовод.Читати ще: 500-літні підземелля з доступом до віртуальної реальності: в Луцьку – новий музейний простір. Фото
Переселенець із Запоріжжя, школяр Євген розповів: екскурсія йому сподобалася, адже було цікаво дізнатися інформацію про події, які відбулися багато років тому.
«Я, наприклад, дізнався, де жив Володимир Великий. Зараз ходжу у п’ятий клас і я вивчаю історію. Коли мені буде 18 років, я хочу працювати на археолога», – сказав відвідувач екскурсії.Читати ще: Окольний замок у Луцьку за два місяці відвідали понад 7 тисяч людей
Головна спеціалістка відділу департаменту соцполітики Луцькради Інна Кулініч додала, що з літа 2023 року й донині на екскурсії запрошували дітей і членів родин загиблих чи зниклих безвісти захисників, багатодітних та прийомних сімей, а також одиноких матерів із дітьми.Усього, зі слів посадовиці, в громаді організували понад 30 екскурсій.
«Вдалося організувати щопонеділка, тобто раз у тиждень для пільгових категорій, мешканців нашої громади. Це загалом майже 600 людей. Підземелля відкрилося у липні минулого року, то, звичайно, це у новинку і лучанам, і гостям», – додала Інна Кулініч.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ініціатива співпраці з музейним простором виникла торік у липні, розповіла Суспільному головна спеціалістка відділу луцького департаменту соціальної політики Інна Кулініч.
Зі слів менеджера з туризму, екскурсовода Ігоря Голюка, на заході розповідали про Волинь періоду Середньовіччя, ранній модерний період 16-17 століття та історичну спадщину до наших днів.
Підземелля, зазначив Ігор Голюк, складається з інтерактивної та історичної частини, що дозволяє відвідувачам доторкнутися до експонатів.«З приводу ВПО – дуже цікавий досвід, тому що вони проводять паралелі з власним досвідом, з тими містами, де вони бували. Будемо говорити про людей шляхетських, шляхту волинську, яка була дуже активною і багато інвестувала в культуру тих часів», – каже екскурсовод.Читати ще: 500-літні підземелля з доступом до віртуальної реальності: в Луцьку – новий музейний простір. Фото
Переселенець із Запоріжжя, школяр Євген розповів: екскурсія йому сподобалася, адже було цікаво дізнатися інформацію про події, які відбулися багато років тому.
«Я, наприклад, дізнався, де жив Володимир Великий. Зараз ходжу у п’ятий клас і я вивчаю історію. Коли мені буде 18 років, я хочу працювати на археолога», – сказав відвідувач екскурсії.Читати ще: Окольний замок у Луцьку за два місяці відвідали понад 7 тисяч людей
Головна спеціалістка відділу департаменту соцполітики Луцькради Інна Кулініч додала, що з літа 2023 року й донині на екскурсії запрошували дітей і членів родин загиблих чи зниклих безвісти захисників, багатодітних та прийомних сімей, а також одиноких матерів із дітьми.Усього, зі слів посадовиці, в громаді організували понад 30 екскурсій.
«Вдалося організувати щопонеділка, тобто раз у тиждень для пільгових категорій, мешканців нашої громади. Це загалом майже 600 людей. Підземелля відкрилося у липні минулого року, то, звичайно, це у новинку і лучанам, і гостям», – додала Інна Кулініч.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Громадянин Німеччини хотів ввезти в Україну зеленим коридором через «Устилуг» 68 кг вітамінів для коней
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
Марʼяна Безугла вийшла з фракції «Слуга народу»
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Намагався схилити посадовців до співпраці з РФ: ексміністру внутрішніх справ Захарченку повідомили про підозру
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.